FM2016 uruchamia się ale nic się nie dzieje

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015, 08:31    Pytanie
Cześć, sto lat mnie tu nie było :-) A mam u Was konto od ponad 10 lat!

Ale mam problem. Kupiłem FM2016, podpiąłem klucz pod steam, zainstalowałem i podczas klikania Graj status gry na steamie zmienia się na "uruchomiona", ale nic się nie dzieje. W poprzednich wersjach nigdy nie miałem takiego problemu. Gram na laptopie z pękniętą matrycą podłączonym do zewnętrznego monitora. Obstawiam, że coś zmienili w trybie uruchamiania pełnoekranowego.

Procesor: i5-520UM 2,5GHz
Pamięć operacyjna: 4 GB DDR3
Karta graficzna: GeForce 310M + integra
System operacyjny: Windows 7 64bit
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 13:34    #1
tradycyjna porada, sprawdź spójność plików, usuń fm z managera zadań, spróbuj uruchomić jako administrator

ew. Usuń z folderu STEAM dwa pliki - AppUpdateStats.blob oraz ClientRegistry.blob ; wtedy zacznie się na nowo aktualizować steam oraz FM

Ale drugiego sposobu nigdy nie sprawdzałem :)

 pbel23 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 21:48    #2
Mam ten sam problem, pliki są spójne, uruchomienie jako administrator oraz usuniecie tych dwóch plików nie pomaga. Może ma ktoś jakieś inne pomysły....

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 22:18    #3
[quote="pbel23"]Mam ten sam problem, pliki są spójne, uruchomienie jako administrator oraz usuniecie tych dwóch plików nie pomaga. Może ma ktoś jakieś inne pomysły....[/quote]

spóbuj zainstalować steam oraz gre na innym dysku ( jezeli masz ) niż tam gdzie masz system.

 michalutek18 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2016
Skąd: Chojna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2016 13:16    #4
Witam Kupilem nowa gre w sklepie instaluje przez Steama uruchamiam i wyskakuje mi crasch dumps jak tego mozna sie pozbyc wkoncu orginalna gra

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.