powrót do 15tki (skiny, logosy, start) [windows 8.1]

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2015, 03:02    #1
Cześć,
dawno mnie tu nie było. Chciałbym poprosić Was o pomoc w bezproblemowym podejściu do FM2015.

Mam na zewnętrznym dysku jakieś paczki z logami typu: "fmscout.com standard polished logos". Paczka, którą nazwałem "paczka do tych 14 zespołów które są w sps'ie"(mam tu między innymi Kolumbię Argentynę Białoruś Finlandię itp) a w niej tylko configi w XMLu. Do tych wymienionych paczek mam jeszcze m.in. herby polskie od eX do drugiej ligi, paczka pod ligi angielskie (planuję grać znów Dover), FM13 Susie Real Names Fixes v1.0, fm2013-england_paper13, fm2013-opz_beam5_2, fm2013-steklo_x3v1_1, Grywalne Ligi (13.1.3), "header", midas__touch_10, opz_beam5.3, alen-1990.dbc

Czy wszystkie mi pójdzie pod FM2015?
Podejrzewam, ze niektóre pliki wygasły w necie, jakby ktoś chciał to piszcie mi na PW.

Czy możecie mi podać procedurę, co gdzie wkleić? Co jest czym, czy mam jakoś scalać te foldery w folderze FM(i w jaki folder to w ogóle wrzucić)[podaj ścieżkę i dokładny folder gdzie co i jak wkleić]

Mam też jakieś savy, które chciałbym odpalić. Gdzie się je wkleja w domyślny folder? [podaj ścieżkę w windows]
Aha jeszcze jedno, jak tam się organizowało trening, i czy możecie podać mi jakieś porady na start. Jakieś najważniejsze typu, zarabiaj na sparingach, nie rób ciężkiego treningu przed meczem czy temu podobne. Nie pamiętam jak tam po łataniu gry to wyglądało :)


Często pomagałem tutaj wielu osobom z problemami z FM13 i 15, liczę na wyrozumiałość. W nagrodę patrzcie jaką kiedyś perełkę do mojej reprezentacji znalazłem :)
http://imgur.com/Pksow0B

Pozdrawiam



EDIT: jaką skonfigurować bazę, jeśli chcę dużo scoutować i zaczynać od Anglii najniższej dostępnej.
Parametry kompa: 16RAM, procesor i7 @2,2GHzx4. Czy da się jakoś zoptymalizować aby szybciej się przetwarzały dane? Bo jak wiadomo FM to po prostu zapisy w plikach.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2015, 03:09

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2015 04:22    #2
EDIT: co do bazy chodzi mi głównie które parametry odpalić tzn. tylko reprezentantów krajów, czy np. piłkarzy o reputacji kontynentalnej.
Chciałbym mieć po 10 sezonach dobrą dużą bazę ale z kolei wiem, że to obciąża pamięć i procka dlatego proszę o pomóc w optymalizacji tego elementu :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 03:24    #3
Witamy z powrotem. Stęskniłem się <3 <3 <3
Duża baza to pojęcie względne. Jaka liczba graczy Cię interesuje?
Taki ekspert jak Ty i pyta o takie elementarne rzeczy? :> O_o To się porobiło :DDDDDDDDDD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 13:29    #4
heheszki, już sobie porobiłem małą bazę. Ligi angielską, włoskie, polskie, niemiecką.
Gram San Marino plus San Marino :D obywatelstwo San Marino i dałem sobie w atrybutach trening techniczny 1 i kierowanie zespołem 10, defensywny na 8, reszta mniej znacząca po 1 i inne 5-6 i ustawiłem 2 najniższe poziomy licencyjne(pewnie będzie przeje**ne przez to). Prognoze mam na (-11 mln PLN) do końca sezonu mimo że mam (1mln) na plus i tylko wypożyczam lepszych piłkarzy :)


EDIT: jak sprawdzić czy ktoś ubiega się o obywatelstwo SM, lub ile trzeba mieć lat rozegranych w SM żeby dostał obywatelstwo?

Mam w plani kupować średnich graczy na 2 lata i robić im obywatelstwo San Marino i podbić EURO tak do 2024 :D
Pomógłbyś z tymi paczkami a nie! Załadowałem sobie na razie tylko to: fmscout.com standard polished logos

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.11.2015 o godz. 13:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.