zamrożenie gry

 veron3 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2015, 10:51    Pytanie
macie może taki problem że gra wam się jakby "zamraża" tzn. klikając kontynuuj pojawia się taki zamglony pasek z napisem na dole prozone i następuje przetwarzanie. Gra powinna wrócić do głównego okna a u mnie ten pasek zostaje i gra stoi. nie chce mi wrócić do głownego menu. Jedynym wyjsciem jest zapisać stan gry i wyjść kombinacją klawiszy ctrl+Q, Podobno powinny zadziałać klawisze shift+r ale u mnie to nie działa. Pomoże ktoś? Wersja steamowa FM2016

 LucasLFC Partyzant

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 13:15    #1
Pisałem o tym w FM błędy, przynajmniej tak mi się wydaje, że Cię dobrze zrozumiałem.
Mi się "zamraża" przetwarzanie dni w FM-ie jak zrzucam grę na pasek na przykład :P jedynym wyjściem trzeba klikać alt + f4 zeby gra wymusiła zapis(oczywiscie jak sie nie chce go stracic :D) i gre trzeba wlaczyc od nowa. Wieczorem przejrzę forum SI i zobaczę czy tylko jednostki mają z tym kłopot. Powiedz mi jeszcze jedno, a mianowicie: Grasz w "oknie" czy na pełnym ekranie?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 13:59    #2
ten błąd już był tutaj opisywany kilkukrotnie, jest to główny błąd w FM
tutaj macie opisane wszystko dokładnie http://commu(...)rkaround

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 20:15    #3
Ustawcie grę w oknie to nie będzie problemu, a wygląda identycznie

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 20:18    #4
Shift+R a nie gra w oknie. Wystarczy odświeżyć skina.

 LucasLFC Partyzant

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2015 21:33    #5
no moim zdaniem coś takiego nie poiwnno mieć miejsca i tyle :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.