FM16 problem z kamerą 3D.

 Chelserinho Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2015, 08:56    Pytanie
Witam

Mam nietypowy problem.Zakupiłem nie dawno wersję FM16 , po czym odpaliłem aby zagrać.
Gdy przyszło co do czego i czekał mnie mecz , z automatu narzucono mi klasyczną kamerę
2D...Nie wiem co się stało , mało tego w ustawieniach nie moge wybrać opcji 3D , tak jakby
w ogóle jej nie było, nie kumam kompletnie.Posiadam oryginalne wersje 13 14 i 15 i nie ma z
tym żadnego problemu.Proszę o pomoc.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2015 16:02    #10
gdzie się wiesza? nic nie zauważyłem takiego

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2015 16:20    #11
[quote="myfunnygame"]gdzie się wiesza? nic nie zauważyłem takiego[/quote]

a grasz w oknie? jak przeskakujesz między okienkami to gra ma zwieche i troche to trwa zanim sie na nią przełączysz, Nie jest to zwiecha, że się nie da grać, bo chwili idzie dalej, ale jest to denerwujące

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2015 18:54    #12
nic mi nie zwiesza ;)
może 16 RAMu robi swoje :P
własnie przetestowałem to przez godzinę, zero "brak odpowiedzi", zero zwieszek. a mam jeszcze w tle kilkadziesiąt zakładek w chromie i filmiki od chrzano :)

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 14:08    #13
[quote="myfunnygame"]nic mi nie zwiesza ;)
może 16 RAMu robi swoje :P
własnie przetestowałem to przez godzinę, zero "brak odpowiedzi", zero zwieszek. a mam jeszcze w tle kilkadziesiąt zakładek w chromie i filmiki od chrzano :)[/quote]

nie wiem, ja mam 8gb ramu, i brak odpowiedzi tez nie mam, ale czasami jak przeskakuje z innego okna na FM-a, kiedy on renderuje to czasami się nie da (chyba, że minimalizuje inne okna). Dopiero jak już te wiadomośći idą na pasku to wtedy jest ok, lub jak już renderowanie się skończy

 BRONEK94 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2016 16:49    #14
Jak wlaczyc ten fm touch ?? gdzie go znajde ??

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.