FM16 - problem z instalacją :/

 ghana10 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015, 23:27    Pytanie
Cześć, pomocy, nie mogę zainstalować gry :/ Nie wiem jak sobie z tym poradzić, dlatego zwracam się do Was.

Mam Windows 7.

Gra jest oryginalna. FM 16 to w ogóle pierwsza gra, jaką kiedykolwiek kupiłem, dlatego musiałem założyć konto na steamie podczas instalacji. I kiedy założyłem konto, a ikona została utworzona na pulpicie, to od tej pory pojawiają się problemy - nie mogę wejść w steama. Klikam na niego i nic. Płyta cały czas kręci się w napędzie i po chwili staje. Wyciągam ją i wkładam do napędu i dalej nic - płyta się już nie kręci. Kiedy próbuję wejść w mój komputer, to jest jakby "zawieszony", tzn. cały czas coś jakby ładowało się na pasku, ale wszystko stoi w miejscu...
Spróbowałem uruchomić ponownie komputer, ale... nie mogłem, bo nie chciał się wyłączyć. Musiałem zrobić hard reset. Później, kiedy powtórzyłem czynność, było znowu to samo.

Przy trzeciej próbie, kiedy wszedłem w płytę i spróbowałem uruchomić steama, to nawet mi się to do pewnego momentu udało - wpisałem klucz gry, kreator programu jakby zaczął ją instalować, ale po chwili "program przestał odpowiadać" lub coś w tym stylu i dalej znowu nic nie mogę zrobić :/

Czy możecie mi jakoś pomóc? Jak mogę zainstalować tego FM-a? Dodam, że znalazłem podpowiedź na forum, żeby wejść w bibliotekę steama, ale mi się nawet steam nie chce odpalić :/ Czy powinienem go jakoś pobrać w ogóle może ze strony i pobrać grę za pomocą steama?

Niecierpliwie oczekuję odpowiedzi,
Pozdrawiam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2015 02:22    #1
pobierz steama ze strony, przed chwilą zrobiłem to z instalki z dysku zewnętrznego. Weryfikujesz konto przez @ potem dodajesz grę do biblioteki i się pobiera game. Tradycyjna instalka w steamie :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.