Czarny ekran

 jojo91 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015, 21:39    Pytanie
Witam. Mam problem z FM 16 po zainstalowaniu go na nowym laptopie. Otóż często zdarza się że ekran robi się czarny i nic nie mogę zrobić po za ponownym uruchomieniu laptopa. Wie ktoś może z Was gdzie leży przyczyna i jakie jest rozwiązanie mojego problemu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

 da_ziele Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 08:09    #1
U mnie dzieje się podobnie kiedy przeskakuję między grą a przeglądarką. Być może to wina słabego laptopa, ale po kilku takich przejściach, powracając do gry zastaję jedynie czarny ekran, z którego wyjść mogę tylko za pomocą ctrl+alt+delete. Oczywiście niezapisaną grę szlag trafia. Dopiero wczoraj coś się zmieniło, gra zawiesiła się w ten sposób, że nie mogła przerwać wczytywania kolejnego dnia. Jakimś cudem udało mi się zapisać grę i wyjść, ale to jest nie do pojęcia. Zastanawiam się tylko czy to błąd gry, czy może wynik niesporstania wymaganiom sprzętowym.

 tomiKG Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2010
Skąd: Kołobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 11:53    #2
Mi też się czasem pojawia czarny ekran przy przełączaniu okienek ALT+TAB (gra / przeglądarka), ale zawsze pomaga, jak je przełączę jeszcze raz, tzn. wrzucę przeglądarkę i z powrotem grę, wtedy wszystko śmiga już dobrze

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.