#WEARETHEMANAGERS

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015, 16:54    #1
Witajcie

Kto interesuje się Football Managerem z pewnością spotkał się z tą ciekawą inicjatywą SI.
Jestem ciekaw jakie historie związane z grą mają moi rodacy :) a może ktoś już przesłał do SI swój filmik? :)

Ja swój nieprzerwany kontakt z całą serią mam od wersji CM 98/99. Jako młody szczyl pojechałem z kumplem kupić FIFĘ 98, ale jeszcze jej nie było, a sprzedawca zasugerował inną grę o tematyce piłkarskiej. Pokręciłem nosem, ale z braku laku wziąłem to "coś". I tym sposobem już w FIFĘ nie musiałem się zaopatrywać... przez kolejne długie lata. Jakoś nigdy nie było mi spieszno do gier akcji, tym bardziej po latach przyzwyczajenia do spokojnego grania w Managera. W piłkę grałem krótko. Kontuzja, a szkoda, bo może wyrósłby nowy de la Pena :) Ale od młodego za sprawą bodźca zwanego Championship Managerem interesowałem się bardziej taktyką, treningiem i w zasadzie jako nastolatek wiedziałem doskonale co w życiu chcę robić. Chciałem zostać trenerem i swój cel osiągnąłem :) Dziś prowadzę swoje Orliki, rozwijam się i zmierzam ku kolejnym celom.

A Wy jaką macie historię?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.11.2015, 16:55

 siwyzel Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2009
Skąd: K-lin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015 20:55    #2
Moim pierwszym Managerem był CM 01/02. Pewnie sam z siebie bym go nie zainstalował, ale z racji tego, że jeździłem na wakacje do babci i zabierałem ze sobą komputer, to mój 8 lat starszy kuzyn wraz z moim wujkiem naparzali na moim kompie w CMa. Po powrocie do domu postanowiłem pograć troszkę w tą grę i tak gram do dnia dzisiejszego w Managery. A skoro pochwaliłeś się, że jesteś trenerem, to nie będę gorszy i pochwale się, że też jestem trenerem. :) Mam własną szkółkę piłkarską w Cardiff. Prowadzę ją od bodajże 5 kwietnia tego roku wraz z bratem. Mamy ponad 50 dzieciaków, więc jest dobrze. Kursy zrobione w FA Welsh.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2015 17:56    #3
niezłe osiągnięcia panowie :) szkoda że tematu nikt nie ciągnie

 siwyzel Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2009
Skąd: K-lin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 02:15    #4
W lutym przyjeżdżają scoutowie z Wisły i Zagłebia do Cardiff, będziemy mieli z nimi campy i po tym dostaniemy z bratem certyfikaty, że trenowalismy z nimi. :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 00:08    #5
to fajnie ale nie wrzucaj takich grafik :)
btw, panowie administratorzy. Zróbcie coś aby nie dało się wrzucać takich dużych grafik tylko miniatury albo maks dopasowane do okna.
Strasznie się to rozjeżdża a problem znany od ładnych paru lat.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 00:14    #6
Teraz to już rozwiążemy to przy okazji zaorania całego layoutu, nie ma się co bawić w półśrodki :)
twitter.com/Ceyvol

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 02:18    #7
to poprawcie przy okazji ten zjebany pasek który zasłania najnowszy post. Menubar=tragedia.. Nie wiem jak można to zachwalać(czytałem opinie na forum), nie wiem czemu nikomu to nie przeszkadza...

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 10:16    #8
Moja kariera zaczęła się od CM 03/04. Mianowicie razem z ojcem pojechaliśmy w odwiedziny do jego starego kumpla, którego widziałem pierwszy raz na oczy. Tenże kolega ojca miał dwójkę dzieci: córkę i syna. Zabrali mnie oni do swojego pokoju i żeby umilić mi czas (miałem wtedy 11 lat) spytali w co chcę zagrać i jakimś trafem jedynym rozpoznawalnym tytułem na pulpicie były Simsy. Zatraciłem się w rozgrywce Simsów nie pamiętam dokładnie na ile, ale kiedy mi się znudziło syn owego kolegi taty spytał czy lubię piłkę nożną. Bez wahania odpowiedziałem, że tak i tak oto poznałem CM 03/04. Pamiętam, że graliśmy na dwóch graczy ja grałem Juve on Interem. Kilka dni po powrocie do domu sam zakupiłem własną kopie gry CM 03/04 i tak bawię się do dziś.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 22:13    #9
Ciekawa opcja. Ja dawno tu nie zaglądałem, wypowiem się, bo ciekawy temat Mr. Green

Moja pierwsza "dłuższa" rozgrywka zaczęła się z FM-em 2004, ale miałem też oczywiście styczność z CM, lecz zagrałem wtedy z bratem ciotecznym jedynie kilka meczy, nie ogarniałem jeszcze wtedy tej gry. Jednak gdy grywałem u niego w fm-a 04 nauczyłem się grać w tę grę i od tamtej pory ta gra jest nie do zastąpienia dla mnie. Pierwszy klub jaki prowadziłem był oczywiście Real Madryt. Pamiętam jeszcze te żółte strzałeczki w taktyce, gdzie jak kliknęło się prawym na koszulkę to ustalało się zawodnikowi wyjście do przodu z głębi pola. Fajna to opcja była :D. Sporo czasu spędziłem z fmem 2010 i bardzo dużo z '12, którą uważam za najlepszą. Teraz czekam na naprawę kompa, bo planuję zakupić 16.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.