Problem z nazwiskami

 Luky1992 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015, 15:43    #1
Witam Użytkowników. Mam pewien problem mianowicie kupiłem dzisiaj nowego Fm 2016 i zaczynając nową karierę mam inne nazwisko managera niż wpisywałem i nazwiska piłkarzy też są fikcyjne. Jak poradzić sobie z tym problemem proszę o pomoc

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 17:55    #2
Przy rozpoczynaniu gry, po wybraniu lig rozwiń Opcje zaawansowane (pod datą startu, a nad szczegółami nowej rozgrywki) - musiałeś tam wybrać opcję "Używaj wygenerowanych piłkarzy i szkoleniowców".

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 18:02    #3
To nie to, rozwiązałem już problem kolegi. Wklejam metodę dla potomnych:

Kilknij prawym w grę na Steamie, wejdź we Właściwości i tam masz zakładkę Pliki lokalne. Użyj opcji "sprawdź spójność plików gry". Powinno pomóc.

P.S. Oczywiście, jeżeli spójność nie pomoże, sprawdźcie podpowiedź Gietza :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2015 o godz. 18:03

twitter.com/Ceyvol

 vectordj Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2013
Skąd: Roosendaal
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 12:30    #4
Problem jest inny :) Kazdy wie ze posiadacze pirackich wersji nie maja cracka odpowiedniego :) Kup gre w sklepie i bez zadnych problemow ciesz sie z gry . Sorry ale innej opcji nie ma :) Pozdro i nie piszcie ze macie oryginal bo w nim nie ma problemu.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 20:20    #5
w oryginale nie ma problemu. Żadnego. śmiechłem. Zamknijcie temat :)

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.