Mocno zaniżone wartości zawodników

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2015, 22:07    Pytanie
Witam. Mój problem dotyczy FM2015 i chodzi i bardzo zaniżoną wartość zawodników mojego zespołu. Prowadzę klub African Warriors w ekstraklasie RPA i wartości moich zawodników kompletnie nie odpowiadają ich umiejętnościom. Wszystkie wyceny są tragicznie niskie, mimo że jest to klub zawodowy a większość piłkarzy ma jeszcze ważne długoterminowe kontrakty. Dla przykładu - Quentin Boesso, napastnik z Reunion, 30 lat, 25 bramek w 27 występach(na 4 kolejki przed finiszem) - wycena na 37 tys. funtów, Mladen Bozovic, obecny reprezentant Czarnogóry, 31 lat, mocno wyróżniające się atrybuty piłkarskie - 31 tys. funtów. Według mnie to parodia. Finanse klubu są kiepskie i gdybym tylko dostał za tych zawodników co najmniej przyzwoite oferty to chętnie bym wspomógł budżet, ale bez sensu jest pozbywać się piłkarzy za parę groszy. Oto zrzut ekranu:
http://ifotos.pl/z/srhwhaa

Niech mi ktoś sensownie wytłumaczy co jest tego przyczyną. Inne zespoły mają normalnie wycenianych piłkarzy, tylko z moim jest coś nie tak.

//Edytowano 4 razy, ostatni raz 26.10.2015, 22:09

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015 08:54    #1
Najprościej - nie kończą im się kontrakty?

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015 10:02    #2
Jak już napisałem wcześniej - nie.

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015 11:31    #3
Widzę, że czytanie u mnie leży :( To może inne najprościej - reputacja klubu i ligi? Chociaż w sumie RPA ma pewnie kontynentalną... Jakiś bug?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015 12:48    #4
Zaczekaj do końca sezonu i napisz po kilku dniach od tego wydarzenia, czy coś się zmieniło.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2015 13:13    #5
Mam początek lipca, wartość napastnika wzrosła nieznacznie do 43 tysięcy, natomiast bramkarza spadła. Ogólnie nic się za bardzo nie zmieniło, wartości są podobne. Reputacja klubu należy do niższych spośród klubów z najwyższej ligi. Ekstraklasa RPA należy do najlepszych lig kontynentu, więc nie chodzi o to.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.