Kontrakty juniorów

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2015, 18:32    #1
Witam
Ponieważ w FM'a gram od nie dawna, nie łapię jeszcze wielu rzeczy.
Zacząłem Realem Madryt, żeby na razie dla przyjemności pójść na łatwiznę.

Problem mam z kontraktami juniorów. Na razie nie chciałem się zagłębiać w szkółkę i tak dalej. Z tego powodu przedłużanie kontraktów juniorów zrzuciłem na barki współpracownika.
Pod koniec sezonu dostałem wiadomość o kończących się kontraktach, nie było tam nazwisk z pierwszego zespołu, więc olałem sprawę z przekonaniem, że współpracownik się tym zajmie.
Po czasie dostaję wiadomość, że zostało zwolnionych 13 piłkarzy z powodu kończących kontraktów. Co się okazało to byli zawodnicy w wieku 20+ jednak z zespołu Castilla.

Czy nie dałoby rady ustawić tak bym mógł się zajmować przedłużaniem kontraktów tylko i wyłącznie graczy pierwszego zespołu?
Może to przez to, że trener Castili w trakcie sezonu zmienił klub, a prezes coś nie kwapi się do zatrudnienia zastępcy.

FM 2014

Edit: Tak samo teraz dostałem wiadomość, że kontrakty juniorskie dobiegają końca i na liście jest około 15 nazwisk.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.10.2015, 18:35

 ndz91 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2015 20:52    #2
No przecież ustawiasz to w zadaniach współpracowników. Ty dostajesz info o wszystkich kończących się kontraktach, jakbyś sam chciał z kimś przedłużyć umowę, jeżeli piłkarz nie ma potencjału/umiejętności to współpracownik nie przedłuża z nim umowy, Ty dostajesz o tym info i wsio. To normalne, że co roku odchodzi nastu piłkarzy/juniorów, bo co roku z naboru przychodzą nowi + kontraktuje się talenty.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.