FM 14 Update by Elb

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 10:53    #21
Ale nikt do ciebie nie ma pretensji. Poprostu kultura i zwyczaj wymagają by chociaż sie zapytac. I tyle. Nie wiedziałeś, juz wiesz, jest spoko. Nie rob z siebie meczennika. Co do pana cellpump, coz widocznie nie umiesz czytac, albo jestes glupi albo trolujesz. Tak czy siak proponuje ogarnac najpierw troche temat, potem sie wypowiadac. Tak z psikusa dla ciebie, ja nie robie updatow. Rozmawiam o zasadach. I co wy z tymi sądami, prawnymi glupotami. A znacie takie pojecie poszanowania czyjejs pracy? Coz skoro sie cellpump wypowiada bez znajomosci watku (bo przeciez pusalismy ze nie chodiz o zadne prawa autorskie stricte w znaczeniu prawnym) to cala dyskucjs wyglada na kopanie sie z koniem... no coz, moge wam jedynie zyczyc by ktos wam kiedys ukradl wasza prace i sygnowal wlasnym nazwiskiem. Potem piszcie o dobru ogolu

 tiago Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 12:11    #22
elbik wielkie dzięki za update! Ściągam i zaczynam nową sezon :)

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
27.09.2015 12:15    #23
Widzisz, ja tobie że płaczesz na forum, a ty mnie obrażasz i płaczesz dalej. Dorośnij gościu, dorośnij.
I historia dla ciebie trollu:
Kiedyś w czasach szkoły miałem zadanie domowe zrobić pewną prezentację z kolegą. Każdy miał kogoś do pary.
Mój kolega, to był (jest) dobry znajomy, mieszka blok obok i nie jedną flaszkę się razem wypiło.
Otóż nie miałem czasu się z nim spotkać i on wykonał tą pracę sam.
Na lekcji dostaliśmy 5'tki ja i on. Kolega usiadł z obrażoną miną i coś tam mruknął pod nosem.
Nauczycielka spytała o co chodzi, a on powiedział, że zrobił to sam. Dostałem lufę, a on został z 5 szcześliwy.
Wysrali nim wszyscy, nawet nauczycielka, która powiedziała, że w dorosłym życiu się tak nie robi.

Podsumowując gość nic nie zyskał oprócz poklasku forumowiczów i to was boli prawda? Nie zarobił na tym ani grosza i to co tu wypisujecie nie powinno w ogóle mieć miejsca. Płaczące bachory nic więcej.

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 12:15    #24
Nikomu żal dupy nie ściska, chodzi o zasady. Ponieważ ktoś włożył pracę wcześniej przed Tobą, należy go zapytać o zgodę. Jeśli update nie byłby nazwany Revolution Final Update to znaczyło by że nikt nie ma do niego praw. A tak to jasno widać że update wykonany dla i przez ludzi z FM Revolution. Co by było jakbym wziął jakiś update ze strony x, porobił bym w nim polską ligę i kilka innych rzeczy i podpisał że Ja to zrobiłem? Sprawiedliwe? Nie sądzę. Obojętnie jaka jest długość pracy i ilość zmian, autora trzeba zawsze zapytać o zdanie bo ma do pliku prawa. Na początku swojej kariery w uaktualnianiu zawsze pytałem autorów zagranicznych o możliwość wykorzystania ich prac. Godzili się pod warunkiem że wspominano o nich w nazwie i autorach. Równie dobrze mógłbym to usunąć. Ale tego nie robię. Na przyszłość pytać.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 12:17    #25
Ale zaoszczędzi godziny prac.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 12:28    #26
@cellpump
Twoja opowiastka bylaby adekwatna gdybys ty zrobil ta prezentacje ale kolega podpisalby sie sam bez ciebie i mowil ze zrobil ta prace sam
Nastepnym razem , prosze, przeczytaj wcześniejsze wypowoiedzi i ogarnij sens rozmowy zanim wyciagniesz szabelke
Z mojej strony tym razem stu procentoqy EOT nie bede sie kopal z frustratami, ktorzy nie rozumieja sensu tej dyskusji

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 20:09    #27
Elbik spoko robota. I nie zrazaj sie, bo robisz to dla graczy, ktorzy beda wdzieczni bo dodatkowo dotyczy to poprzedniej wersji.
Pozdro.

 lolek77 Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2015
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2015 11:29    #28
Może ma ktoś czas i ochotę i zrobiłby w edytorze aktualne transfery z całej II polskiej ligi?
Poniżej link:
http://www.90min(...)poziom=3

 tiago Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2015 23:56    #29
Elbik zauważyłem kilka niedociągnięć. W Newcastle został stary sztab szkoleniowy a Klopp jest asystentem w BVB.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.