Trening

 Morkol Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2015, 10:50    Pytanie
Czy mi sie wydaje czy w FM 2015 są jakieś bugi z treningiem? Praktycznie każdy ma pretensje o zbyt dużą intensywność treningu a mają ją maksymalnie na średniej. Gdy zmieniam im na niską po 1-2 tygodniach znowu dostaje informacje że intensywność jest zbyty duża a z niskiej juz przecież nie mogę zmniejszyć. Czasami nawet młodziki odzywają się o to samo a akurat mają brak treningu przez moją nieuwagę co jest już w ogóle dziwne. Jak mogę zmniejszyć intensywność jak jej w ogóle nie ma? :D

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 09:25    #1
Ha, mam tak samo. Zauważyłem, że zawsze narzekają jak da się im indywidualne treningi

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 12:34    #2
Pewnie robicie coś źle. Poproszę zdjęcia. Intensywność treningu zależy od profesjonalizmu grajka oraz od atrybutów managera :) Znając Nesete, to pewnie trening przydziela asystentowi:p

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 27.09.2015 o godz. 12:38

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Morkol Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 22:45    #3
Ja już ogarnąłem swój błąd :D Za każdym razem jak widziałem że zawodnik narzeka to mu zmniejszałem intensywność treningu indywidualnego. A on później dalej narzekał. W końcu okazało się że on nie narzekał na indywidualny tylko na drużynowy :D Ale przez to nasuwa mi się nowe pytanie. Rozumiem że nie uszczęśliwie wszystkich zawodników z treningiem drużynowym? Jeden mówi że za mało uwagi mu się poświęca a drugi że za duża intensywność

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2015 22:40    #4
Jeżeli twierdzi, że za mało uwagi mu się poświęca, to znaczy że masz braki w sztabie i poziom obciążenia któregoś trenera (defensywny, techniczny, taktyczny, ofensywny, fizyczny) jest "wysoki". Mi się zawsze jakoś układa tak, że na początku mam trochę niezadowolonych i ich olewam po prostu (3-5 to maminsynki, więcej to problem w treningu), a po kilku sezonach wszyscy zachwyceni, kilku zadowolonych, zero narzekań.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.