Opinia trenera rywali na nasz temat

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2015, 19:23    Pytanie
Po meczu z CSKA Moskwa Slutskiy wygłosił opinię na mój temat "Dynamo Mińsk lubi pograć piłką i to xxxx jest za to odpowiedzialny". Brzmi dość negatywnie.
Sprawdziłem jak to wygląda po angielsku: "Dinamo Minsk do try and move about the ball, credit has to go to xxx for that". Wydźwięk już bardziej przyjemny, ale wątpliwości pozostają.
Jest to opinia negatywna czy pozytywna? Nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić, i nie wiem czym mam kolege ze wschodu zrugać czy pogłaskać po głowie.

PS. Najśmieszniejsze jest to, że taki komentarz chłop wygłosił po meczu, gdzie jego drużyna wymieniła ze 2x więcej podań i miała posiadanie 60-40. "Inteligencja" FMa...
meglio fascista che frocio

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2015 14:53    #1
Na te porady w ogóle nie zwracaj uwagi, one są bezużyteczne np. Asystent każe Ci grać krótkimi piłkami, zmieniasz to, a po sekundzie każe Ci grać już bezpośrednimi podaniami... to jest kolejny ficzer, który w tej grze nie działa.

Jeśli chcesz kogoś ochrzanić, to patrz na oceny.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2015 14:48    #2
Czytanie ze zrozumieniem chyba nie jest Twoją mocną stroną.
meglio fascista che frocio

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2015 10:44    #3
Tłumaczenie rzeczywiście nie jest do końca precyzyjne, ale ta wypowiedź ma wydźwięk pozytywny.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.