FM15 czysta gra/dodatki

 Desolace Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2015, 22:06    Pytanie
Witam, pierwszy raz mam styczność z tą gierką i w ogóle z tym typem gier. Grę już zainstalowałem lecz czytałem co nieco i podobno warto poinstalować jakieś dodatkowe rzeczy zanim się rozpocznie grę.

Widziałem tam w różnych działach sporo rzeczy do pobrania itd. lecz dla osoby, która pierwszy raz się z tym styka niestety kompletnie nic to nie mówi także prosiłbym o zrozumienie i pomoc w określeniu co warto wgrać na czystą wersję gry, jakieś patche, łatki, mody wystarczy tylko nazwa resztę sam sobie znajdę. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, dzięki z góry :)

 Raskall Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2012
Skąd: Międzyrzec Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2015 09:32    #10
fmf wypakujesz 7zipem

 Desolace Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2015 15:50    #11
Mam 7zipa i się nie da wypakować. To ile wam ta gra waży z tymi facepackami i resztą, 100GB? Trochę kiepsko, że taka gra sama w sobie zdjęć nie ma i trzeba ściągać aż tyle GB i zawalać dysk a z kolei bez zdjęć z czarnym tłem grać to też źle.

 Desolace Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2015 19:23    #12
Dobra powgrywałem jakieś rzeczy tego fmf nie trzeba było wypakowywać. Poważnie nie ma do tej gry jakiegoś tutoriala czy coś? Tylko zacznę to wychodzę bo nie wiem co robić przecież tam jest milion opcji, przycisków, tabelek wysuwanych do wyboru nawet z głupim treningiem jak u kogoś na filmie widziałem to milion opcji jaki trening jaki rodzaj jak go przeprowadzić tak albo tak z motywowaniem też skąd mam wiedzieć co wybierać, czemu ta gra nie ma samouczka?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.