Zmiany CA/PA

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2015, 18:10    #1
Witam, założyłem temat z myślą o zebraniu waszych sugestii na temat zmian umiejętność zawodników. Proszę o sugestię zarówno zmian umiejętności do góry i do dołu. Mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć dobre odwzorowanie umiejętności zawodników. :)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Chris Kelvin Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2015
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2015 18:55    #2
W FM gram zawsze Wisłą, a w telewizji oglądam wszystkie mecze tego klubu. Ostatnio grałem z Twoimi dodatkami FM 2015 Update 0.2 i Polska Liga Update 1.01 FM 2015. Jeśli od tamtej pory kolejne wersje FM 2015 Update zmieniły wartości CA/PA to zignoruj resztę tego posta.

Moje sugestie dotyczące Wisły:
- Wild Donald Guerrier:
a) w FM jest to szrot na ławkę / do odpalenia, w rzeczywistości jest to teraz najcenniejszy zawodnik klubu
b) w FM jest to bardziej lewy obrońca, w realu to lewy skrzydłowy, a na obronie zagrał tylko kilka razy i w ogóle się nie nadawał, bardziej pasuje jako naturalny skrzydłowy, a obrońca jakotaki
c) reasumując, trochę więcej CA, ale za to mniej intelektu, bo mądry to on nie jest (ale jest ok wobec trenowania)
- Michał Czekaj:
a) w FM nadal talent, a w rzeczywistości zmarnował ostatnią szansę w pucharze polski i perspektywy są takie, że czeka go raczej wylot z klubu i systematyczne spadanie do niższych lig jak wiele innych niewypałów z drużyn juniorskich Białej Gwiazdy
b) PA zdecydowanie w dół
- Damian Buras
a) nie wiem czy do końca okienka nie wyleci z Wisły (na razie pojawiał się w rezerwach), ale ma za duże PA, w rzeczywistości jest to zmarnowany talent (o ile go miał) i jest na wylocie, PA ma za wysokie
- Kevin Kuźba
a) w FM jest jako pomocnik, a w tym sezonie gra w rezerwach jako napastnik (a przynajmniej jest tam próbowany)
- Grzegorz Marszalik i Krystian Kujawa
a) w tej chwili to oni mają najbliżej do składu z rezerwowych, więc być może trochę większe PA o ile się teraz w grze nie wyróżniają na tle rówieśników w klubie (nie licząc utalentowanego Konrada Handzlika)

Nie wiem jak wyglądają nowi zawodnicy w FM, więc odniosę się to ich pozycji wg Sortitoutsi, by zweryfikować to na podstawie pierwszych kolejek.
- Radosław Cierzniak
a) obecnie najlepszy bramkarz w lidze, natomiast Buchalik nie spełnia oczekiwań, więc warto sprawić, by w FM Cierzniak był wg umiejętności lepszy od tego drugiego
- reszta nowych
a) jeśli jest inaczej to weryfikuję, że Tomasz Cywka to ofensywny pomocnik i na razie wygląda na niewypał, Rafael Crivellaro to ofensywny pomocnik i coś z niego może być, a Denis Popović to środkowy pomocnik i ma problemy z przeskokiem z I ligi do ekstaklasy

 krystian125_chud... Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2015 12:01    #3
Moje sugestie dotyczące zawodników Mistrza Polski 14/15:
Uważam, że należy się podniesienie umiejętności Karolowi Linettemu i Tomkowi Kędziorze, zwłaszcza PA. Karol obecnie jest znacznie innym zawodnikiem niż na początku sezonu 14/15, jest bardziej wszechstronny, lepszy technicznie, jemu przede wszystkim należy się podniesienie umiejętności.
Barry Douglas - uważam, że jemu można podnieść atrybuty techniczne, przede wszystkim stałe fragmenty gry, a należy obniżyć mu umiejętności krycia, odbioru i przewidywania, ustawianie się można także nieznacznie obniżyć.
Łukasz Trałka - mimo że juniorem już nie jest jemu też należy się nieznaczne podniesienie umiejętności. Perspektywiczny to on nie jest, ale pokazuje swoją grą i zaangażowaniem, że prawdziwy z niego lider i przywódca.
Jestem też za tym, żeby nieznacznie podnieść atrybuty Szymona Pawłowskiego i Hamalainena. Jeśli chodzi o Pawłowskiego to można mu by podnieść drybling, a Hamalainenowi nieznacznie strzały z dystansu.
Obniżyć należy umiejętności Dariuszowi Formelli - chyba wszystkie...
A i na koniec zapomniałbym - Dawid Kownacki. Temu chłopakowi należy się również podniesienie większości umiejętności - chłopak zrobił naprawdę spore postępy i uważam, że jemu należy się podnieisenie zarówno CA, jak i PA.

 eltrattorito Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2015 19:29    #4
*Cracovia 2015/16
CA / PA
Kapustka CA+PA lekko w góre, (szczegolnie atrybuty jak technika, przyspieszenie)
Covilo w górę (gra głową, skoczność, ustawianie się, odbiór) ;w dół lub bez zmian atrybuty pilkarskie jak technika, podania
Deleu CA lekko w dół defensywa w dół / atak bez zmian
Jendrisek CA w dół (szczegolnie atrybuty szybkosc i przyspieszenie)
Ortega CA w dół (nie gra juz w Krakowie)
Dąbrowski CA/PA lekko w górę (ustawianie się + podania, decyzje
Polczak CA lekko w górę
Rakels CA lekko w gore (waleczość (!!!) w górę + wykanczanie + blyskowtlowosc + równowaga )
Cetnarski CA + PA w górę - obecnie lider drugiej linii Pasów. (podania, błyskotliwość, kreatywność, rzuty rozne + wolne lekko w górę)

Młodzież:
Szewczyk PA w gorę
Wdowiak PA w górę

Pozycje:
Rakels to również AM R
Wójcicki to bardziej DR lub wysuniety DR niż skrzydłowy

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.