Zemsta na Prezesie

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2015, 15:16    #1
Trenuje Nacional de madeira juz 10 rok, na koncie 5 tytułów mistrza kraju, kilkanaście pucharów krajowych, regularna gra w Lidze mistrzów a Prezes nie chce mi nie tylezbudować nowy stadion co trochę go rozbudować. Gram na 5000 stadionie i kokosów nie ma mam z dnia meczowego ale do 12k mogli by rozbudować. Gram w malym mieście więc nie wymagam za dużo. Probówalem wielu rzeczy ale to nic nie dało więc czas na zemstę. Mam 2 opcje.

a) Porto - chcą mnie już od 5 lat, mam juz kontrakt wynegocjowany tylko złożyć podpis z opcja przejścia po sezonie. Dlaczego?
-sprzedaż najlepszych zawodników do Porto za przysłowiowa złotówkę
-sprzedaż średnich piłkarzy wszędzie gdzie się da
-kupno z Porto jakiegoś leszcza za 25mln+bonusy
-podpisanie z juniorami wieloletnich kontraktów z tygodniówka 60-70k, i mocnymi klauzulami

b)Maritimo - nic nie boli jak przejście do lokalnego rywala
-sprzedaż wszystkich zawodników za darmo, wszędzie ale nie do ligi portugalskiej
-sprzedaż średnich piłkarzy wszędzie gdzie się da
-kupno z Maritimo jakiegoś leszcza za 25mln+bonusy
-podpisanie z juniorami wieloletnich kontraktów z tygodniówka 60-70k, i mocnymi klauzulami

Celem II liga dla Mistrza Portugalii w 1 sezonie,. przez najbliższe 10 lat będa marzyc o awansie do ekstraklasy. Bo zostawię ich z takimi długami i kontraktami.


I teraz co wybrać szybkie mistrzostwo z Porto czy Maritimo za 6-7 lat. A może macie inny pomysł na zemstę :)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2015 15:46    #2
Ja bym wybrał opcję z Porto.......

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2015 16:06    #3
Opcja z Porto :D

 xAdiSuN Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2015 16:26    #4
Jak dla mnie zdecydowanie Porto wraz ze skorzystaniem z wszystkich wymienionych przez Ciebie opcji. :D

 adrianABCH Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2013
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 16:02    #5
I co zrobiłeś? :D

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 16:05    #6
idź do Porto ale klub zostaw, będziesz miał rywala przez jakiś czas

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 16:09    #7
Zależy czy nadal chcesz łatwą rozgrywkę, wtedy Porto hegemonia zapewniona, natomiast jeśli chcesz, żeby gra nadal Cię jarała i było jakieś wyzwanie to Maritimo ;)

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 16:31    #8
[quote="Brudas"]Zależy czy nadal chcesz łatwą rozgrywkę, wtedy Porto hegemonia zapewniona, natomiast jeśli chcesz, żeby gra nadal Cię jarała i było jakieś wyzwanie to Maritimo ;)[/quote]

Maritimo jest właśnie dlatego najlepszą opcją 6-7 dodatkowych sezonów. Jak się ciagle lub od razu wygrywa to się robi nudno. W lidzę dominuję do tego stopnia, że już Sporting, Benfica czy Braga dostaje ode mnie po 5-0, 6-1 jedynie wyzwanie to liga mistrzów. Jak nie chca mi dać stadionu, to LM kiedyś wygra Maritimo, chyba że mi stadionu nie wybudują :D Bez stadionu będzie Kazus Ceyvola. W Nacional de Madeira gram od pierwszego do pierwszego ciągle finanse muszę reperować sprzedażą wychowanków.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.08.2015 o godz. 16:33

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.