Rozbudowa/budowa stadionu

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2015, 20:54    Pytanie
Gram już 10 sezon w Natonal de Madeira w tym czasie mam 5 mistrzostw kraju, kilkanaście pucharów krajowych, regularnie gram w Lidze mistrzów i nadal gram na 5000 stadionie. Zarząd za chiny ludowe nie chce mi go rozbudować, lub postawić nowy. Minusem jest że gram w bardzo małym mieście i w związku z tym zarza nie chce nic robić broniąc się że za mało osób nas ogląda (SIC ,gówno prawda bo jest zainteresowanie).
Na początku jak nie miałem kasy to mieli wymówkę, że ich nie stać a jak specjalnie zrobiłem wyprzedaż zawodniczą aby mi mogli postawić nowy stadion to oni że nagle, że NIE. Mam ultranowoczesną infrastrukturę, najlepszą szkółkę w Portugalii a stadion nadal 5000. Co przynosi ogromne straty finansowe z dnia meczowego, w pucharach gramy na 2 ligowy stadionie z Faraense :)

Chyba legendzie klubowej należy się stadion. Jak myślicie jest jakakolwiek szansa choćby na rozbudowę stadionu. Bo już sam nie wiem co robić, chyba przyjdzie przyjadż w końcu ofertę Porto i mojego obecnego Prezesa skatrcić utratą mistrzostwa kraju :)

A i próbowałem wielu rzeczy min. szantażowałem zarząd, chodziłem na rozmowy kwalifikacyjne, a nawet przez ostatni rok jak kończył mi się kontrakt to ciągle rządałem rozbudowy a oni nadal nic.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.08.2015, 20:57

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2015 11:20    #1
Musisz odejsc i zbudowac stadion obok. Jako legendzie, nalezy sie. A tak szczerze, co mozna wiecej zrobić, widocznie jest blokada na stadion - brak perspektyw. Proponuje zmienic klub w wiekszym miescie i tam szukac szczescia

 KayJay Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2015
Skąd: Tomaszów Maz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2015 11:39    #2
miałem podobnie w Widzewie, co prawda dopiero byłem po 3 sezonie, ale udział w LM, Mistrzostwo i Puchar i podobnie jak Tobie nie chcieli nic zbudować. Ale wtedy też zacząłem dostawać oferty z innych klubów, brałem udział w rozmowach kwalifikacyjnych, ale tylko z ciekawości, a nie po to, żeby zmienić pracę. Wtem przychodzi prezes i chce negocjować kontrakt tak, żebym został, to składam prośby do zarządu. Jak wcześniej na nic prawie nie chcieli się zgodzić, tak wtedy miałem co tylko zapragnąć mogła dusza, w tym rozbudowa stadionu, może więc pobaw się w manipulatora i zaszantażuj swój zarząd :)

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2015 12:43    #3
Zarząd juz dosyć dlugo szantażuje, min chodząc na rozmowy kwalifikacyjne, podpisują umowę na rok aby minimum z 5-6 razy zarządać stadion przy przedlużeniu i nic. Gówniany w Fm jest koniec kontraktu dla trenerów, jak się skończy to się nadal jest trenerem, kiedyś gralem przez 5 msc bez kontraktu. Prezes wie, że na żądania się nie zgodzi a z klubu nie odejdę nawet po wygaśnięciu. Lipa

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2015 14:48    #4
Jednym słowem jesteś miękki jak przegotowany makaran typu nitki. Albo odchodzisz albo budują ci stadion. No ale skoro ty nie odchodzisz nawet jak nie masz kontraktu, to po co mają spełniać twoje żądania?

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2015 15:39    #5
[quote="nesete"]Jednym słowem jesteś miękki jak przegotowany makaran typu nitki. Albo odchodzisz albo budują ci stadion. No ale skoro ty nie odchodzisz nawet jak nie masz kontraktu, to po co mają spełniać twoje żądania?[/quote]

Nie odchodzilem, bo wtedy probowałem szantazować, a przy okazji wyszło mi że wygasniecie kontraktu nie jest równoznacznym wywaleniem z pracy. Teraz nie gram nimi, wsłuchuję się w opinie i decyduję między Porto a Maritimo.

I to jest do poprawki w Fm koniec kontraktu powinien być równoznaczny z kopem w dupę.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2015 17:04    #6
[quote="student137"]
I to jest do poprawki w Fm koniec kontraktu powinien być równoznaczny z kopem w dupę.[/quote]
No nie do końca, możesz byc na krótkoterminowym kontrakcie, miesięcznym, jak piłkarze. Bo przecież możesz nie podpisać kontraktu, bo nie dogadales sie w kwestii płacy i innych dupereli. Chyba w rzeczywistości też tak jest, że jeżeli wygasa umowa i n nie została podpisana nowa, ale onie strony nie wykazują woli do w odejścia, tylko pracują dalej, to z automatu umowa przedluzana jest i kolejny miesiąc

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.