Problem z 4-5-1 FM15

 dygi84 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2015, 01:51    #1
Witam

Otóż mam taki problem, gram 4-5-1, w pomocy dwóch defensywnych pomocników, różne role ale zawsze wsparcie, środkowego ofensywnego pomocnika (wysunięty rozgrywający atak lub wsparcie) i 2 skrzydłowych (najczęściej jeden atak drugi wsparcie) na wysokości ofensywnego pomocnika.

Mój problem polega na tym, że co bym nie ustawiał, jakich poleceń dla zespołu to środkowy napastnik (czy to wysunięty, czy lis, czy cofnięty ma noty 6.1 - 6.2 czasem 6.4) Każdy z napastników od wielu meczy nie strzelił bramki, lecą morale itp ale i zawsze niskie wygrane

Mecze nawet wygrywam ale to zasługa skrzydłowych i najczęściej def pomocników bo w sumie tylko oni strzelają bramki, czasem jakiś obrońca przy stałym fragmencie.

Chciałbym jednak jak najbardziej wykorzystać napastników których mam niezłych, podpowiedzcie mi, co zrobić, co ustawiacie grając jednym napastnikiem żeby miał podania (bo czasem wydaje mi się, że nie ma wcale). Mój wysunięty rozgrywający gra zazwyczaj równie słabo.

Gram mocnymi zespołami, a więc raczej nie jest to problem słabych zawodników. Dodam, że nie chcę się uzależniać tylko od napastnika, nie przeszkadza mi, że skrzydłowi strzelają bramki ale brak mi tu różnorodności no i za nic nie mogę wykorzystać tych napastników

//Edytowano 6 razy, ostatni raz 26.07.2015, 01:55

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2015 11:19    #2
Przede wszystkim - karz za słabe mecze! Podskoczy niektórym determinacja i pracowitość. U siebie stosuję system 6.4 - ostrzeżenie, 6.1-6.3 - tygodniówka, poniżej 6.1 - dwutygodniówka.
Poza tym pokaż polecenia zespołowe i taktykę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.