Polska Liga Update

 Melanzcholia Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2015, 12:54    Pytanie
Panowie mam problem z tym dodatkiem na wersji 15.3.2 FMa
Przy tworzeniu nowej gry z 4 mozliwych lig tylko I i III sa podswietlone na biało tak abym mógł wybrać z nich drużyne, reszta to szaraki w które nie da się wejść to samo jest z niektórymi grupami w III lidze i z drużynami w poszczególnych grupach
Nie mogę wybrać dowolnej drużyny...
Jak temu zaradzić ???? Chodzi o wersje ostatnia jaka wyszla 1.0.1

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.07.2015, 13:01

 Melanzcholia Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.07.2015 08:31    #1
Dzieki wszystkim za wyczerpujace odpowiedzi:)
Problemem okazaly sie inne pliki edytora np. Real name fix
Wszystko dziala.Pozdro

 lolek77 Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2015
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2015 10:51    #2
Witam.

Czy da radę połączyć Polska Liga Update, czy jak on tam się nazywa, ten z niższymi ligami polskimi z ligami niższymi innych krajów? Bo u mnie zawsze wywala jakiś konflikt. Niższe ligi np. czeskie dają się odpalić razem z np. z niemieckimi. Zawsze wywala konflikt przy dodatku z niższymi ligami polskimi. Pomocy, przyjaciele!:)

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 14:05    #3
Tak jak podejrzewałem, gryzą się z polskim dodatekiem, bo w nim kluby są w innych ligach. W jednym i drugim, każdy klub musi być w tej samej lidze i pucharze. Jeśli to poprawisz to powinno zadziałać.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:
1. podejrzeć jak wyglądają polskie ligi w dodatku czeskim, niemieckim itd. i zrobić tak samo w polskim.
2. na odwrót: uaktualnić polskie ligi w każdym innym dodatku. Czyli dłuższa droga

Powodzenia ;)

 lolek77 Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2015
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 20:56    #4
Dzięki,przyjacielu, ale to mnie chyba przerasta:) W internetach dało mi się znaleźć niższe ligi czeskie i islandzkie, które nie gryzą się z niższymi polskimi, więc juz jest spoko:) Pozdro.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.