Pytanie odnośnie nowej wersji, Athletiku Bilbso etc.

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2015, 11:14    Pytanie
Witam
Mam kilka pytań odnośnie rozgrywki w FM. Mianowicie:

1) Troszkę korci mnie, aby zagrać Athletikiem Bilbao. Czy są jakieś filtry w grze, shortlisty, albo coś, co umożliwi wyszukiwanie Basków, zwłaszcza w niższych ligach, czy utalentowanych młodych talentów?

2) Jak rozgrywka tym klubem wygląda na dłuższą metę? Wiem, że jest to na swój sposób ograniczenie, bądź utrudnienie, a jak w późniejszych latach to wygląda?

3) Miałem ostatnio lekką przerwę w graniu. Dziś naszła mnie myśl, żeby odpalić grę ponownie. Aktualizuję mi się najnowsza wersja gry. I stąd moje pytanie. Mam zapisaną fajną karierę Sassuolo, gdzie zaczynam czwarty sezon. Czy będę mógł grać tę karierę na zaktualizowanej wersji, czy zmiany ujrzę dopiero wybierając nową grę?

Dziękuje bardzo za odpowiedzi na powyższe pytania. Jak mi się jeszcze coś przypomni, to zadam pytanie, ale te, to chyba z rangi tych najważniejszych ;-)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 kuligu Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2013
Skąd: Sieradz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2015 11:43    #1
3. Możesz grać na zaktualizowanej.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2015 03:27    #2
1. Jest po narodowości filtr, można szukać basków.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.