Uszkodzone dane edytora?

 bronek7 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2015, 17:30    Pytanie
Witam.

Pojawił się u mnie problem z plikiem edytora (rozszerzenie fmf). Obawiam się, że to już jego koniec, ale chciałbym to jeszcze potwierdzić u kogoś, kto być może jest lepiej ode mnie zapoznany z edytorem. Sprawa miała się tak - edytowałem wczytany i wcześniej zapisywany plik, zakończyłem edycję, zapisałem plik, wyłączyłem edytor (okno się zamknęło) i włączyłem przeglądarkę internetowa, po czym - niespodziewanie - komputer doznał zawieszenia, które można było zlikwidować jedynie resetem.

Aktualnie wygląda to następująco - plik edytora istnieje w folderze editor data, istnieje również niemal identycznych rozmiarów plik - jak mi się wydaje (oczywiście mogę się mylić, ale być może ktoś bardziej obeznany będzie wiedział lepiej) - zapasowy o nazwie last_saved_rules w formacie tmp. Niestety - plik danych edytora nie jest widoczny zarówno w momencie próby załadowania go w edytorze, jak i grze. Miałem oczywiście włączone wszystkie opcje zabezpieczające - zapis pliku zapasowego i aktywną opcję odzyskiwania danych. Z tym że plik unsaved_database_changes zdążył się skasować, gdyż - jak pisałem wcześniej - edytowane dane zdążyłem już zapisać i wyłączyć edytor, a o ile zdążyłem się zorientować (zdarzyło mi się ze dwa razy korzystać z tej opcji), ten plik kasuje się automatycznie po zapisaniu oryginalnego pliku edytora.

Sprawa jest przegrana, prawda? Czy jest w ogóle sens zgłaszania tego na forum SI, czy oni w ogóle zajmują się tam tego typu "pierdołami" jak awarie plików ze zmianami w bazie danych?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.06.2015, 17:33

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.