Nowi zawodnicy

 Evening Młody aktywista

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2004, 16:03    Pytanie
Czy w najnowszym FM do drużyn U-18 dochodzą nowi zawodnicy, bo ja gram już drugi sezon Wisłą i jeszcze żaden się nie pojawił jak to miało miejsce w CM 03/04? Czy coś źle ustawiłem czy poprostu tak jest ta gra zrobiona? Z góry dzieki za odpowiedź.

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2004 20:53    #1
sproboj przed sezonem wszystkich ze skladu U-18 przeniesc do rezerw. zwykle wtedy sie pojawiaja

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2004 23:33    #2
Ja uwazam, ze to jest kolejny blad. Grajac Pogonia Szczecin po pierwszym sezonie dorobilem sie swietnych obiektow treningowych. No i pojawili sie tez od razu mlodzi zawodnicy. Ale jak rozumiem wyszkoleni jeszcze na "starych" obiektach ;-). Skonczylem drugi sezon i tym razem nikt sie nie pojawil. Ekipe mlodziezowa mialem po raz pierwszy w historii rewelacyjna, wygrali wszystko co sie dalo, rozbijali wszystkich :-). Moim zdaniem po takich sukcesach nie mozliwym jest, zeby jakis nawet przecietny mlodzian nie pojawil sie w skladzie. W kazdym razie powinno byc tak, ze dobry czy zly, to ja przed kazdym sezonem decyduje, czy ktos mi jest potrzebny w skladzie, czy nie. A tak to wyglada teraz, ze szkolka przez rok dzialala, tylko nikogo nie wypromowala...moze lepiej trenowac na kartoflisku?;-)W 03/04 majac szkolke co roku mialem kilku mlodych do zweryfikowania i to moim zdaniem bylo realistyczne, zwlaszcza w duzych miastach. Chyba, ze bylaby to kozia wulka z kartofliskiem. Dodam tez, ze trenerow ze szkoleniem mlodzierzy pomiedzy 18-20 mam trzech w klubie, w tym 2 przydzielonych do ekipy mlodziezowej, wiec z kazdej strony sie raczej zabezpieczylem...Propozycja kolegi Xerfaxa jest calkiem obiecujaca, gdyz w pierwszym sezonie nie mialem nikogo w mlodziezowce, a po tym wlasnie sezonie pojawili sie u mnie nowi mlodzi. Ale moge sprawdzic to dopiero za 10 miesiecy;-). Dopiero zaczalem sezon:-). Ale oczywiscie, jesli nawet to sie sprawdzi, to uwazam to za duzego babola.

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2004 10:23    #3
tak to chyba blad ale juz bylo tak czasem w CM03/04 a ze FM opiera sie na kodzie CM..... i jeszcze jexdno baza treningowa jest tez odpowiedzialna za wzrost umiejetnosci pilkazy. a co do trenerw to ja mam chyba z 6 majacychprace z mlodymi powyzej 18 i trening zawodnikow z pola tez maja ponad 18 (gram legia) ale to chyba nie ma wplywu na to czy ci sie pojawiaja zawodnicy w U-18 czy nie

Skolek Proletariat

0
30.12.2004 16:54    #4
Nowi pokażą sie w tedy kiedy zawodnicy z kadry u-18 czy u-21 bedą miel już więcej lat i zrobi się miejsce dla nowych:)j

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2004 14:42    #5
Skolek, do tego juz posrednio doszlismy;-). Sek w tym, ze w mojej ekipie mlodziezowej jest tylko 7 moze 8 pilkarzy, reszta to "duchy" generowane z braku laku przez komputer...tacy chlopcy z podworka obok, bo do skladu brakowalo;-). Wiec miejsce dla co najmniej drugiej 7 jest w mlodziezowce. Chyba ze programisci zakladali, ze druzyny graja w mlodziezowce po 7 a nie 11.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.