[FM15] Rejestracja gracza z klubu filialnego (rezerw)

 InCR7dible Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015, 21:52    Pytanie
Cześć, mam następujące pytanie: Gram sobie Realem Madryt i 3. lidze mam drużynę rezerw - Castillę. W FMie jest ona traktowana jako klub filialny. I teraz mam taki problem: Jeżeli zarejestruję zawodników w Castilli, to nie mogę powoływać ich na mecze pierwszej drużyny (i na odwrót). Jest to uciążliwe, bo np. jeżeli chcę mieć trzeciego bramkarza i zarejestruję go w pierwszej drużynie, to będzie musiał grzać ławę cały czas, bo nie będzie mógł grać w drużynie rezerw. W drugą stronę też się nie da - jak zarejestruję go w rezerwach, to będzie mógł grać tylko tam, a do pierwszej drużyny nie będę mógł go powołać ani razu. Zna ktoś wyjście z tej sytuacji?

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 22:52    #1
Takie przepisy są w Hiszpanii.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 23:38    #2
A u19?

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2015 14:17    #3
Jak jest zarejestrowany w drużynie B to bez problemu można przenieść do 1 składu i może grać, chyba że Castillia gra w Tercera Division, bo tam nie ma rejestracji i grać wyżej nie może. A po rozegraniu co najmniej 10 meczów w 1 drużynie nie może już grać w rezerwach. Piłkarze z u19 mogą grać bez rejestracji, ale tylko do 18 roku życia.
Może być tak, że menedżer rezerw nie rejestruje piłkarza i nie może on grać w pierwszym zespole, bo ty jako menedżer Realu nie masz wpływu na rejestracje w Castilii.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.