Czyźby Fm był aż tak realny.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015, 21:06    Pytanie
Mieliście kiedyś taka sytuację, że zawodnicy grali tak aby zarząd wyj... trenera.
Gram sobie Jagiellonią, pierwszy sezon znakomity, 2msc w lidze i awans do europejskich pucharów. Zawodnicy stwarzali mnóstwo sytuacji i strzelali sporo bramek. Lepsze były tylko Legia i Lech pod tym względem. Kłopoty zaczęły sie w 2 sezonie kilku zawodników, mniej kluczowych dla zespołu chciało podwyżki, odmówiłem, twierdząc, ze powinni na nia zasłużyć. Cały zespół nie był zadowolony, ale aby ich udobruchać wzmocniłem skałd 2 solidnymi zawodnikami jak sami chceli. Więc myślałem, że po kłopocie. Wszystko na to wskazywało.Najpierw wygrana w 1 rundzie LE z BaNEC 8-2, W 2 rundzie 4-2 z Tolekiem(wygrali ze Spartą Praga), w 3 z 5-0 z FH(pojechali Rosenbrog) w między czasie 2-1 z Łączną, Remis z Górnikiem i wygrana z Pogonią, i na koniec porażka z Levante 2-1, awans był blisko powinienem awansować do fazy grupowej. I od tego momentu rozpoczęła się katastrofa 7 porażek ligowych z rzędu. I to masakrycznie dziwnych, we wszytskich dominowałem, strzelałem prowadziłem grę ale piłka nie chciała wpadać do bramki, jakby jakaś klątwa. Porażki nie były jednobramkowe nie, po 4-0, 3-1 wogole nieooddawały przebiegu meczu. Jakby zawodnicy specjalnie grali przeciwko mnie. Czy mieliście podobne sytuacje, w których ewidentnie piłkarzy chcieli wyje... trenera. Jeszcze mnie nie wyj..., ale brakuje im jeszcze chyba jednego meczu :)
Wkur... łapie, wygrać z Levante 1-0 w pierwszym meczu, aby przej... w PP z III ligową Leginovią 4-1 :D

e: Hamuj słownictwo, to nie temat wkur... na eFeMa ;) zachi

//Edytowano 4 razy, ostatni raz 02.06.2015, 22:09

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 21:15    #1
Jeżeli im czymś podpadniesz, to tak.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 21:17    #2
Zastanawiam się nad wystawieniem na kolejny mecz głębokich rezerw :D

 Bateboo Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2015 09:56    #3
Zauważyłem dokładnie taką samą prawidłowość. Kilku zawodników sieje ferment, ich morale drastycznie spada, co w konsekwencji odbija się na wynikach zespołu. Niby przewaga jest po mojej stronie, ale po wyniku tego nie widać. W moim przypadku zawodnicy byli niezadowoleni z faktu niedotrzymania obietnicy - brak nowych zawodników w drużynie. Po około 5-7 meczach z dobrymi wynikami im się odmienia. Dodatkowo zajmując dobre miejsce na koniec sezonu zapominają o wszystkim i nie zamierzają odchodzić z klubu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.