Kluczowe atrybuty?

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2015, 11:23    Pytanie
Dlaczego są różnice w podświetlanych atrybutach kluczowych w profilu zawodnika i w ekranie treningu (przy zaznaczeniu punktu ciężkości jako konkretnej roli)? Np. pomocnik - obrona, w profilu ma podświetlonych więcej atrybutów niż przy zaznaczeniu tej opcji treningu, przy innych rolach jest podobnie. Dlaczego i co to oznacza?

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2015 12:08    #1

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2015 12:27    #2
Ok, tylko wiesz ja wiem jak sprawdzić w ekranie profilu zawodnika kluczowe atrybuty. Mi chodzi o to, że np. środkowy pomocnik - obrona, w profil przy podświetleniu ma 12 atrybutów, a jak wejde w trening i dam punkt ciężkości środek pomocy - obrona to podświetla się tylko 11 - czyli bez jednego - detereminacji. I czy to oznacza, że determinacja nie jest w ogóle przewidziana do wzrostu w czasie treningu?

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2015 13:29    #3
Tak, determinacja nie rośnie poprzez trening.

Użytkownik uznał post za pomocny

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2015 13:33    #4
[quote="gucioprawda"]Tak, determinacja nie rośnie poprzez trening.[/quote]
Ok dzięki to potwierdza moje przypuszczenia. Czyli można powiedzieć, ze wszystkie atrybuty charakterologiczne nie rosną w treningu? (agresja, waleczność, determinacja, błyskotliwość, pracowitość?)

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2015 14:19    #5
Hmmm... od czego zacząć.
Trening!
Fizyczny: pracowitość, przyspieszenie, zwinność, równowaga, wyskok, sprawność, szybkość, wytrzymałość, siła
Taktyczny: przewidywanie, opanowanie, koncentracja, decyzje, współpraca
Panowanie na piłką: drybling, przyjęcie piłki, gra głową, technika, błyskotliwość
Defensywny: krycie, odbiór, ustawianie się
Ofensywny: dośrodkowania, wykańczanie akcji, strzały z dystansu, podania, gra bez piłki, przegląd sytuacji

Dodatkowo treningiem indywidualnym trenujesz: rzuty rożne, długie wyrzuty, rzuty wolne, rzuty karne, przywództwo.
Poprzez tutoring można podwyższyć/zmniejszyć determinację (atrybut ucznia dąży do wartości nauczyciela)
Poprzez tzw. eventy można:
- zwiększyć przywództwo (piłkarz zostaje kapitanem)
- zmniejszyć agresję (kara za czerwoną kartkę). Nie wiem, jak ją zwiększyć, bo to pozytywny atrybut.
- zwiększyć determinację i chyba pracowitość (karanie za słabe występy)
Nie do końca wiem, jak jest z walecznością. chyba rośnie z wiekiem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2015 o godz. 14:20

Użytkownik uznał post za pomocny

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2015 14:40    #6
Dziękuję za wyczerpujaca odpowiedz ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.