Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 facemob Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2018 08:26    #891
tylko, ze ta gra z częściu na część robi si coraz mniej realistyczna.

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2018 12:24    #892
A usuwam te po*ebane gówno szkoda nerwów na tą grę.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2018 19:38    #893
FM 18 - ta gra jest jakaś kompletnie pojebana.Udało mi się z zespołem z Islandii awansować do najwyższej ligi,wygrać 3 razy PI,PWL i Superpuchar Islandii,a od 7 sezonów nie potrafię nawet zająć 2 miejsca,dynamika jest na bardzo dobrym poziomie i zgranie bardzo dobre a zespół kompletnie jebie mecze aż żal patrzeć.Znowu patrzeć jak komputer sobie "ustawia" inny zespół na mistrza po 3 sezony z rzędu.Taka na bardzo wysokim poziomie znajomości,w poprzedniej edycji gry udało mi się awansować i zdobyć mistrza Islandii po 3 sezonach a tutaj ? zespół jebie ligę na potęgę a PI potrafię zdobywać.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2018 20:29    #894
Wiesz co to jest atraktor. Oto definicja : zbiór w przestrzeni fazowej, do którego w miarę upływu czasu zmierzają trajektorie rozpoczynające się w różnych obszarach przestrzeni fazowej. Atraktorem może być punkt, zamknięta krzywa (cykl graniczny) lub fraktal (dziwny atraktor). Atraktor jest jednym z podstawowych pojęć używanych w teorii chaosu. I tym jest ta gra. Tu na tym forum są spece ,którzy czają gdzie jest myk i wiedzą jak wygrywać. Tyle tylko,że piłka nożna też jest atraktorem. Pieniądze i chciwość zabiły sport i gry. I ja się już z tym pogodziłem i gram w karty na płatnym portalu.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2019 17:16    #895
co za debilizm i do tego idiotyczny. Jak można stracić w trzech kolejnych meczach trzy bramki z pierwszego celnego strzału oddanego z odległości 25-30 metrów w pierwszych czterech minutach meczu. Gra do kasacji.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.