Mam problem potrzebuje rady

 Van_Louven Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2015, 15:58    Pytanie
Witam oto mam problem z Football Managerem, otóż gra jako gra jest super i nie mam do niej zastrzeżeń, lecz mam pytanie otóż rozpocząłem karierę Lechią Gdańsk gdzie od pierwszego sezonu wyraźnie dominowałem wszelkie rozgrywki krajowe, po 2 sezonach złożyłem podanie o pracę do Torino, gdzie dostałem pracę i celem jak i moim jak i zarządu było utrzymanie się w lidze bowiem klub dopiero co awansował do Serie A po spadku w poprzednim sezonie. No i rozegrałem pierwszy sezon Torino lecz jestem zniesmaczony tym że od razu wygrałem Serie A, i nie wiem to jakim cudem skoro nie grzebałem nic w edytorze, nie prowadziłem rozgrywki S&L, transfery nie były powalające tylko średnich i przeciętnych grajków, oraz taktyka była stosowana w Lechii Gdańsk przez 2 sezony i ulepszana ale i tak wątpię że od razu była taka fantastyczna. I teraz sam nie wiem czy kontynuować karierę Torino czy też zacząć od nowa?

 bondzi Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2011
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2015 15:03    #1
Mi się wydaje, że wpadłeś się pochwalić zamiast się radzić, no bo nie wiadomo o co konkretnie pytasz.

 Van_Louven Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2015 20:11    #2
Przepraszam jeśli to tak odebrałeś nie chce się chwalić, i postaram się sprecyzować moje pytanie, chodzi mi oto czy takie sukcesy w 1 sezonie to normalne czy nie?? bo nie chce aby ktoś odebrał to że gram na edytorach czy coś.

 bondzi Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2011
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2015 09:24    #3
Bez przesady z tym przepraszaniem :)
Skoro osiągnąłeś to bez edytorów to widocznie to normalne. Nie widzę w tym nic nienormalnego.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.05.2015 o godz. 09:26

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2015 12:24    #4
Jak sobie w profilu menadżera ustawiłeś najwyższe umiejętności, to jasne, że możliwe.

 Van_Louven Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2015 19:27    #5
Wiesz nie wiem,po prostu nie skupiałem się na wybraniu umiejętności więc nie wiem czy dałem mu mocne czy też nie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.