FM 2015 FLUT skin v2.4

 mike142 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2015, 19:23    Pytanie
Witam,

Panowie, czy ktoś ogarnia jak zrobić (i gdzie pobrać dodatki) taj żeby w skórce jak w tytule było tak jak ma ten gość??? Chodzi mi o wszelkie dodatki graficzne.
Poniżej podaję link:
http://www.fmsco(...)kin.html

Chodzi mi dokładnie o to żeby mieć identyczną skórkę z identycznymi dodatkami graficznymi (loga drużyn, zdjęcia miast i tą mapkę co jest nad zdjęciem)

Dzięki z góry za pomoc.

Greetz,
Mike

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2015 19:58    #1
[quote]IMPORTANT NOTES:
1. In order to see the club/nation kit in titlebar and in player profile you have to use the kits2d as back left logos (duplicate the folder of kits and change the config of the new folder – the code of that config will have to be similar as the following example:

For clubs:
<record from="arsenal_1" to="graphics/pictures/club/102476/logo/background/left"/>

For nations:
<record from="portugal_1" to="graphics/pictures/nation/788/logo/background/left"/>


2. In order to see the country locator in club/nation overview I included in the .rar a folder with the name flags (with a folder named big inside of it). You have to put it in the following path:

Mydocuments/sports interactive/Fm 2015/graphics

If you already have a folder named flags put the folder big inside that folder.

3. If you want to create a club cities pack you have to create a folder with pics and put it in mydocs/sports interactive/fm2015/graphics/pictures
The codes in configs will have to be similar to the following (for each club)

<record from="1478" to="graphics/pictures/club/1478/background"/>

Note that in this example 1478 is the code of the club (code of FC Porto).
If you already have a folder named Backgrounds with your stadium packs you have to organize the folders in order that the citypics folder will be read by the game BEFORE the backgrounds folder (don’t forget the game read the folders in alphabetical order)
You can already download the MEGAPACK HERE and/or lots of country packs HERE[/quote]
.

 mike142 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2015 23:01    #2
ok to czytałem, angielski znam, ale to jest tak pokręcone, że nie wiem dokładnie jak to robić.
Moja znajomość dodawania dodatków do FM'a sprowadza się do kopiuj / wklej w poszczególne foldery. A tutaj jest jakaś wyższa szkoła jazdy.
Mógłbyś wyjaśnić dokładnie jak to zrobić?
Zgodnie z tym co jest tam napisane trzeba zmienić każdą komendę dla każdego klubu???

Greetz,
Mike

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.