Transfery - Inaki Astiz

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2015, 14:46    Pytanie
Taka sytuacja, gram Athletic Blbao, jest rok 2015, chce kupić Astiza z Legii. Ma 31 lat, kontrakt do 2016, wartość ok 200 tys. Składam ofertę 500 tys.+bonusy w sumie ok 700 tys., a Legia krzyczy 2 mln. w gotówce i 1,5 mln. w ratach?! Gram w FM 2015 od niedawna i tutaj moje pytanie, czy system transferowy po prostu tak wygląda, że nie można kupić gracza w rozsądnej cenie? Dalej, oferuje za gościa z Segunda B 500 tys. , jego wartość to 20 tys., a oni krzyczą 1,7 mln. Chyba coś tu nie gra...

 raca Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2007
Skąd: bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2015 16:57    #1
Też to zauważyłem, ceny są z kosmosu. Jednak może to być zrobione tak jak w rzeczywistości, czyli jak jakiś lepszy i bogaty klub zgłasza się po zawodnika to krzyczą mu wygórowaną cenę. Miałem tak z jednym newgenem z Ausburga (o ile dobrze pamiętam) koleś miał 16 lat a negocjacje zaczynali od 96 milionów...

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.05.2015 o godz. 17:03

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2015 18:32    #2
Kupno zawodnika w rozsądnej cenie zawsze było problemem w FM'ach, podobnie ma się sprzedaż, za niechcianego zawodnika trzeba nieraz porządnie obniżyć cenę aby go sprzedać a za gwiazdy zespołu oferowane są śmieszne pieniądze. Trzeba więc szukać piłkarzy w regionach z drugiej półki, co w Bilbao jest niestety wykluczone. Pozostaje tylko życzyć powodzenia, nie grałem co prawda nigdy Bilbao ale podejrzewam, że okienko transferowe w tym klubie to koszmar i trzeba się porządnie napocić, żeby kupić kogoś do pierwszego składu :) Pozdrawiam

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2015 23:10    #3
[quote="raca"]Też to zauważyłem, ceny są z kosmosu. Jednak może to być zrobione tak jak w rzeczywistości, czyli jak jakiś lepszy i bogaty klub zgłasza się po zawodnika to krzyczą mu wygórowaną cenę. Miałem tak z jednym newgenem z Ausburga (o ile dobrze pamiętam) koleś miał 16 lat a negocjacje zaczynali od 96 milionów...[/quote]

Za młodzianów to nawet rozumiem, że krzycza wysokie ceny, co prawda 96 mln. to przesada, ale jednak młodych się ceni, są perspektywiczni itp. Ale u mnie w przypadku Astiza to chore, gość dobija do końca kariery 32 lata, ma rok kontraktu i chcą 15 razy większej kwoty niż jego rynkowa wartość, jak dla mnie przesada nawet w rzeczywistości. Zeby było weselej to Astiz po tym jak odrzucili moje oferty pokłocił się z zarządem i jest niezadowolony, nie zmienia to jednak nic w kwestii transferu.

 kibic_wierny Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2011
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2015 22:13    #4
Transfery w FMach od dawna kuleja... gram Legia i chciałem sprowadzić pewnego Słowaka który był wart 200k € jako że miałem na koncie dziesięć baniek maks chciałem zapłacić 1,5 mln euro i co nie dało rady...A po tygodniu sprzedali go do Lecha za 750k paranoja! Kwoty za juniorów to kosmos, kupić 16 latka to wyczyn!
A sprzedać króla strzelców polskiej ligi jak dla mnie okazało się niewykonalnym.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.