Wymagania zarządu z kosmosu

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2015, 14:23    Pytanie
Krótka piłka. W 2 sezonie udało mi się awansować Spartą Rotterdam do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zarząd po awansie oczekuje ode mnie walki o tytuł bądź zwycięstwa, co jest z moim składem i budżetem nierealne. Grałem już Spartą 2 razy wcześniej w 15 i oczekiwania zarządu po awansie to było utrzymanie, środek tabeli itp. A teraz takie coś. Jakiś bug? Miał ktoś podobny problem?

 Van_Louven Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 13:15    #1
Być może osiągałeś zbyt dobre wyniki w 1 sezonie?? Jak ci szło w Pucharze Holadnii ??

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 16:21    #2
Nie przypakowałeś sobie czasem na maxa doświadczenia piłkarskiego oraz licencji trenerskiej? Ponoć wtedy zarząd ma większe wymagania, chociaż żądać o benjaminka walki o tytuł to i tak przegięcie.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 18:03    #3
Niech zgadnę. Mam jedną szansę. Wygrałeś ligę i to na ostro? Kupa punktów, kupa goli.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 18:17    #4
To trzecie. W pierwszym sezonie w barażach o awans, w ostatniej kolejce przez bramkę w doliczonym czasie gry przegrałem awans. Wzmocnienia wyszły idealnie, średnia wieku 19 lat, niemal sami Holendrzy- wypaliło. Chyba na 8 kolejek przed końcem miałem zapewnionego mistrza. Swoją drogą, pograłem już troszeczkę do przodu i sytuacja wygląda ciekawie. Ten cały dziennik, który przed sezonem ocenia szanse różnych zespołów z ligi w danym sezonie, i dwóch najlepszych graczy (nie pamiętam jak się toto nazywa) uważał, że mam szansę na walkę o tytuł. I po 13 kolejkach jestem czwarty, na rozkładzie mam chociażby Ajax, Twente, AZ... Początek był piorunujący, teraz gra wygląda już nieco gorzej, więc możliwe że będzie to pikować w dół, ale chyba po prostu nieco nie doceniłem siły moich młodzików :) Co nie zmienia faktu że wymagana walka o tytuł to przegięcie pały.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 20:17    #5
Tylko w tej Erste nie można brać zagranicznych. Duży minus. Też kiedyś nimi grałem i byłem dość wysoko. Jak sobie radzi tych trzech młodych i zdolnych napastników? :D
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 21:01    #6
Ba, podczas tego grania siedzieliśmy na gadu i porównywaliśmy grajków :D Stare dzieje :D Został tylko Stokkers, który chowa się kapitalnie, resztę wywaliłem. Zerknij sobie na ich skład w 15- Stokkers, Alhaft i Duarte to gracze z potencjałem na reprezentację Holandii. Na poprzednim sejwie nimi rozegrałem z 6 sezonów, wszyscy trzej byli regularnie powoływani, Stokkers to już w wieku 21 lat był podstawowym i jedynym sensownym napadziorem w reprezentacji.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 23:36    #7
W 14-tce był ten... pomocnik na D, potem ten napastnik na B... ale on teraz gra gdzieś w Szkocji, no i ten El Ghazi, wypas koleś, też chyba gdzieś odszedł?

Też bym nimi zagrał, ale te zasady... nie wyobrażam sobie klubu bez Humama Tariqa :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.05.2015 o godz. 23:37

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2015 06:21    #8
Teraz skład wygląda zupełnie inaczej. El Ghazi faktycznie wypalił, szkoda że w Ajaxie :) A co do zasad ligi- nie ogarniałem tego jakoś, ale jak awansowałem i zarząd zgodził się objąć scoutingiem cały świat, to ściągnąłem sobie jednego Irakijczyka na lewą obronę bez żadnych problemów. Ale wtedy Tariq będzie już w Juventusie :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.