Problem z kontynuacją gry (kontynuuj). Spacja i myszka

 esn1337 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015, 14:08    Pytanie
Witam,

Problem dotyczy rozgrywki w FM 2010 a mianowicie; gdy klikam kontynuuj grę bez względu czy myszką czy też kontynuuję grę spacją to po takim jednokrotnym kliknięciu przetwarzanie wiadomości samo się nie zakańcza, gdyby nie ręczne kliknięcie napisu z czerwonym kółkiem "przeglądaj" przeleciałby mi tak cały miesiąc. Nawet gdy pasek, który się ładuje zaniknie to wszystkie nagromadzone wiadomości odczytują się samoczynnie, bez mojego udziału kolejno zostają wyświetlane i gdy zostaną odczytane to dalej idzie kontynuacja gry.. Niezmiernie mnie to denerwuje ponieważ wcześniej tego nie było a stało się to samoistnie, wiadomo że normalną koleją rzeczy po wcisnięciu spacji odczekujemy chwile, pasek się załaduje, dojdzie kilka wiadomości do skrzynki i to my zarządzamy wszystkim, same się nie odczytują i bez ponownego kliknięcia spacji gra się nie będzie kontynuowała. Gdzie szukać problemu ? Grzebałem wszędzie i nie mam bladego pojęcia.

Pozdrawiam

 esn1337 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015 14:37    #1
Mowa o FM 2010 :)

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2015 00:09    #2
Może spójrz czy we wiadomościach nie ma jednej wymagającej odpowiedzi - jak rejestracja składu czy konferencja prasowa. Co prawda w FM10 nie grałem ale w innej części mi się coś takiego zdarzyło :)

 esn1337 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2015 00:58    #3
Nie mam zaznaczonej stałej opcji typu, że np. asystent ma chodzic na konferencje prasowe etc. co by nie wyskakiwalo mi powiadomienie o podjeciu przeze mnie decyzji, ja wybieram opcje (tutaj przypomniales mi o pewnej kwestii) właśnie jedynym wyjątkiem gdzie kontynuacja się przerywa to są te wiadomości na czerwono, które wymagają odpowiedzi, cała reszta sama się odczytuje i przewija. Reasumując jeżeli nie pojawia mi się taka wiadomość np. przez 2 managerowe dni to przez te dwa dni gdy nie przerwe kontynuacji ręcznie to ona sama się nie zastopuje.. Strasznie jest to uciązliwe, jak się zagapie bądź nie zawsze reaguje przerwanie to dopiero odwiesi się gdy przychodzi pora meczu i wybór składu badź właśnie wiadomość na czerwono.. Ale dzięki za sugestię :)

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2015 01:12    #4
A nie jesteś na urlopie? Tak urlop wygląda.

 esn1337 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2015 01:25    #5
No co Ty, oczywiście, że nie ;)

 esn1337 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2015 01:26    #6
Wszystko było dobrze do sezonu 2060 od tego do 2065 się morduję. Ale to nie ma raczej znaczenia, przecież nie przeszedłem FM'a żeby zaczął świarować ;p

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.