zacina sie przy taktyce...

 Ivan880826 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2015, 21:17    Pytanie
Witam,
ma problem, który wynika nie wiem z czego wynika.
Gra (fm 2015) działa dobrze poza kartą taktyka, na której gra się tak zacina ze nie da się grać.... po prostu po otworzeniu karty zawodnika i cofnięciu do listy gra sie zacina na kilkanaście sekund i po chwili wraca do normy, aż do momentu otworzenia kolejnej karty zawodnika...
Jest to irytujące gdyż nie pozwala w ogole grać.... po przeinstalowaniu systemu problem pozostaje ten sam....
dodam iż gra aktualna bo steam sam ją aktualizuje a moja konfiguracja sprzetowa to: intel i5, ge force gtx 460 i 4gb ramu...
wydaje mi się ze sprzęt powinien wystarczyć..
Znacie może rozwiązanie tego problemu??

 Opelu Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2009
Skąd: Golina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2015 16:03    #1
Kilka pytań aby do końca zweryfikować problem:
1. Czy zamiast "trawy" w podglądzie taktyki masz gładką, zielonkawą teksturę?
2. Czy przeciąganie zawodników "za koszulki" po taktyce powoduje lagi?
3. Czy po przejściu z ekranu taktyki do zakładki poleceń dla piłkarzy i z powrotem powoduje crash dumpa?

Jeśli tak, to masz ten sam problem co ja i setki innych graczy po updacie 15.3.0
Wystarczy opróżnić folder Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\tactics i wszystko magicznie zaczyna działać.
Okazuje się że po jednym z patchy i ponownym przejściem z formatu .fmf na .tac i z powrotem, stare taktyki, nawet nie zaimportowane do gry, powodują ścinki i crashe.

 Ivan880826 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015 20:56    #2
Niestety nie pomaga... Gra wygląda normalne crash dumpa jeszcze w tej części nie miałem...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.