MLS

 damianslca Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2015, 14:53    Pytanie
Chcę zacząć rozgrywkę ligą MLS. Mógłby mi ktoś z grubsza przybliżyć zasady jakie obowiązują w tej lidze, na co zwracać uwagę, kogo warto kupować, o co chodzi z draftami i innymi tego typu rzeczami? Nie miałem jeszcze kontaktu z tą ligą i nie wiem jak się za to zabrać.

 jacobfcb Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2015 18:43    #1
W lidze udział bierze 20 zespołów, które są podzielone według kryterium geograficznego na konferencję zachodnią i wschodnią. W zachodniej i we wschodniej konferencji gra po 10 zespołów. Każdy klub ma do dyspozycji 30 zawodników, jednak do składu meczowego może być zgłoszonych maksymalnie 18 zawodników w sezonie zasadniczym, jak i w fazie play-off.
W lidze tej nie obowiązuje reguła awansu i spadku.
Sezon zazwyczaj trwa od marca do listopada i składa się z dwóch części. W pierwszej każdy klub rozgrywa 34 mecze co w sumie daje 306 spotkań ligowych. Po zakończeniu tej części odbywa się faza play-off. Zwycięzca play-off zostaje mistrzem ligi. Od 2012 roku finał MLS odbywa się w grudniu.

 damianslca Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2015 22:16    #2
upatrzyłem sobie NYCFC, grają oni od 2015 roku, kogo warto kupowac, sprzedawać, jak sie zabrać za tą ligę?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.