Głębia Szczegółów w fm15

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2015, 16:48    #1
Co nam daje głębia szczegółów? Można coś zmienić z ustawień domyślnych na inne?

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2015 13:02    #2
Problem polega na tym że: jak gram w LM we wtorek pokazuje mi wszystkie mecze jakie są lecz w środę już nie. Druga sprawa jak jest przerwa czy koniec meczu i pokazuje statystyki to kiedyś było pokazywane że najpierw są bramki potem asysty od dłuższego czasu ja mam na odwrót. Podobnie jest z tabelą kiedyś było tak że w tabeli pokazywano zdobyte brami stracone bramki i punkty a teraz kurde pokazuje mi zdobyte i różnice bramek:/

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2015 15:17    #3
Statystyki w meczu są uproszczone. Czy Twój zespół gra w LM? Bo mnie zawsze pokazuje 1 dzień, ten w którym gram.

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2015 18:43    #4
Tak gra w LM,ale chciałbym żeby pokazywało mi też dzień przed czy po moim meczu :) tak było w poprzedniej cześci fm

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.