Centralna Liga Juniorów

 Dharma Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 26.03.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2015, 09:25    #1
Witam
Rozpoczęłam rozgrywkę Lechem Poznań w FM14 z dodatkiem niższych lig grywalnych (Polska Liga Update 2014 v1.2). Zauważyłam, że zespół rezerw gra w III lidze, natomiast przy zespole U-18 jest napisane brak aktualnej ligi. Gra zaczyna się w czerwcu 2013r. Czy drużyna U-18 nie powinna grać w Centralnej Lidze Juniorów (utworzonej w sezonie 2013/2014) ? A może jeszcze dostanie zaproszenie do tej ligi?
Z góry dziękuję za pomoc.

 koliba92 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: WWA/LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2015 17:44    #2
w tym dodatku nie ma utworzonej Centralnej Ligi Juniorów, z tego co pamiętam to są zrobione raczej rozgrywki w grupach, zaproszenie powinno przyjść, ale mi zawsze zarząd akceptował bez pytania, więc luz ;)

 Dharma Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 26.03.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2015 11:38    #3
To dobrze, że chociaż grają w grupach. Bo martwiłam się, że nigdzie nie grają.
Wielkie dzięki za pomoc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.