o co tutaj chodzi?

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2015, 19:59    #1
Witam.
Gram III ligową Polonią Leszno.Awansowałem do II ligi,kiedy pytam zarząd o rozbudowę stadionu zawsze odp. że też się zgadzają ale brak kasy.Chciałem zrobić mały test zapisałem grę, zmieniłem w edytorze że od sponsora dostaje 600 ml.Wtedy znów uderzyłem do zarządu jednak znowu ta sama śpiewka ze spoko ale brak kasy..Dziwne że 600 mln to brak kasy ;/ Aktualnie jestem w połowie sezonu i mam na koncie 30 tyś funtów.
Od czego to zależy?bo jak kiedyś grałem innym teamem to zarząd mówił ze rozbudowa może pociągnąć za sobą duże konsekwencje finansowe i odrzucał,albo że nie przyniesie to korzyści,więc o co tutaj chodzi ; /

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2015 20:03    #2
1) koszty utrzymania większe
2) nie ma pewności, że więcej ludzi będzie na mecze przychodziło
3) czy na II ligę polską potrzebny jest na pewno nowy stadion? Mi Wisła Płock w sezonie 17/18 po zdobyciu dwóch mistrzostw nie chce rozbudować stadionu mimo 100% frekwencji na każdym meczu... A budżetu mam 7 mln euro

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.