WYBÓR REPREZENTACJI - PROBLEM

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2015, 00:54    Pytanie
Witam,
Panowie od pewnego czasu zadaje sobie kilka pytań, które są związane z prowadzeniem reprezentacji danego kraju.
Gram obecnie na dodatku z 12 ligami angielskimi. Nie mam zaznaczonych żadnych dodatkowych krajów i piłkarzy.
Pytania dotyczą zarówno FM 14 jak i 15.

1. Jeżeli chciałbym objąć reprezentacje Anglii czy Polski to gra nie robi problemów, ciężko jest natomiast ubiegać się o prace selekcjonera w takich krajach jak: Fidżi, Kambodża czy Tajwan, nawet gdy jest wolny wakat na stanowisku managera, to niestety nie widać opcji "wyraź zainteresowanie" lub "wyślij podanie o prace". Ja nie mogę ubiegać się o stanowisko a w te miejsce przychodzi manager który jest np. Newgenem - i całkowicie nie ma doświadczenia z żadną drużyną. Dlaczego tak się dzieje?

2. Ten sam problem mam jeżeli chodzi o reprezentacje, które widnieją w rankingu światowym jako N/A - domniemam że ma to oznaczać, że nie należą do FIFA. Nie mniej jednak będę wdzięczny za potwierdzenie lub zanegowanie mojego domysłu.
No i jest tu m.in. Zanzibar, Tuvalu, Kiribati i Mariany Północne itd. Pierwsze dwa nie mają selekcjonera a dwa kolejne mają. Nie ma opcji która pozwalałaby na wyrażenie chęci pracy z tamtejszym ZPN-em. Co zrobić żeby było można? ;)

3. Jeżeli chciałbym podczas nowej gry, wybrać sobie reprezentacje np. Kambodży lub Kiribati, to co po kolei muszę zrobić? Jest potrzebny jakiś dodatek? Czy może muszę coś zaznaczyć podczas konfigurowania rozgrywki?

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów. Na pewno nie tylko ja z tego skorzystam ;)

Pozdrawiam, ;)

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2015 02:56    #1
2. Dokładnie tak - nie należą do FIFA. Chyba nic nie da się zrobić.

Użytkownik uznał post za pomocny

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2015 08:52    #2
Jeżeli repra nie jest dostępna przy rozpoczęciu gry kiedy masz możliwość objęcia drużyny, to w trakcie kariery również nie będzie możliwości zagrania tą drużyną. Wszystko co musisz zrobić, żeby zagrać daną drużyną, to wczytać do bazy zawodników z ich obywatelstwem. Jednak nawet to nieraz nie pomaga. Powody mogą być różne, np. w bazie jest za mało zawodników tej narodowości, albo zespół nie uczestniczy w rozgrywkach, j.w. jest poza organizacją FIFA.

Użytkownik uznał post za pomocny

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2015 10:29    #3
Rzeczywiście tam gdzie jest mało piłkarzy ciężko o prace selekcjonera. Co do tego że kraj nie należy do FIFA to akurat nie koniecznie przeszukałem i okazuje się że np. Martynika, która nie należy do federacji jest grywalną reprezentacja. Trzeba tylko zaznaczyć piłkarzy tej narodowości tak jak napisałeś.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.