Trening przedsezonowy

 czarnyafc Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015, 15:22    #1
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki trening ( w okresie przygotowawczym) najlepiej ustawić tak aby zespół był dobrze przygotowany do sezonu. Chodzi mi o to ile tygodni trenujecie np kondycje a ile panowanie nad piłką bądz inne aspekty. Ostatnimi czasy jakiego treningu bym nie ustawił to zawodnicy w 70 minucie mają po 70 % kondycji, a w dniu meczu ok 85-90 %. I sam już nie wiem czy ten trening jest za lekki czy za cięzki. Dałem 76 tygodniowy okres przygotowawczy. Czy mógłby ktoś pomóc i powiedzieć mi z własnego doświadczenia jaki wy dajecie trening który działa ? :)

 cwks Partyzant

Postów: 127
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015 15:35    #2
no ja mam nadzieję ,że się pomyliłeś z tym okresem przygotowawczym. Gorszy jesteś niż Magath , 76 tygodni......

 Bateboo Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015 15:41    #3
Nigdy nie stosowałem specjalnego treningu w okresie przygotowawczym. Z uwagi na liczne kontuzje, które pojawiły się wraz z nową łatką, chyba będę musiał zmienić podejście.
Jeśli chodzi o mnie, to w trakcie sezonu zaraz po meczu dla najbardziej zmęczonych daję dzień odpoczynku, ale tylko gdy następny mecz mam za 3-4 dni. Jeśli przerwa między meczami to 7 i więcej dni, nie robię nic.

 czarnyafc Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015 18:25    #4
6 / 7 tygodni miało byc :) Tylko tu nie chodzi o same kontuzje ale o to ze po 5 kolejkach ligowych albo oni nie maja siły albo połowa potrzebuje odpoczynku.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.