Moryke Fofana

 PaN Reklama Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2015
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015, 09:16    #1
Zakupiłem rewelacyjnego typa z WKS z norweskiego klubu za kwotę 800 tysi ojro.
Po roku typ warty - 4,9 mln:) - 25 bramek w ekstraklasie, 10 w pucharze Polski, 8 w LM do której udało mi się dostać! Razem 43 bramki w sezonie, tytuł naj strzelca w lidze i inne wyróżnienia! Do rzeczy, przedłużyłem mu umowę licząc i widząc że budzi zainteresowanie, kwotę zaporową wyznaczyłem na 8 baniek, żeby odstraszyć kupców:) i nagle:( dostaję wiadomość od Leśnodorskiego, że Twente - średniak z Holandii wyłożył te 8 mln za gracza i zostanie on sprzedany bo to okazja dla klubu i nie mam wpływu na decyzję o sprzedaży gdyż została ona podjęta za mnie:(
k... mać:( taki gracz:( a mowa o Moryke Fofana - Żegnaj mistrzu:(...
co z tego że mam 8 banieczek jak taki gracz rzadko się trafia:(!

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015 14:33    #2
Ja bym Cię jeszcze zwolnił za to, że ustawiłeś taką niską klauzulę :-) Tak poważnie to popełniłeś duży błąd z tą klauzulą. 8 mln to jest nic dla klubów z Europy Zachodniej.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015 14:57    #3
Inna sprawa, że jakby budżet był ok, to by zarząd nie sprzedał. A klauzule... dla Legii polecam podpisywać takie około 15mln. Tylko dlatego Duda jeszcze u mnie jest.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015 15:18    #4
Mam tak samo tylko że u mnie najpierw Krivets odszedł do Salzburga za 6.5 mln euro pozniej Stilic do Bragii za 9 mln , Chibuzor Okonkwo za 8 mln do Slavii Praga (dodam też że Slavia nie wiem z skąd mają tyle kasy ale podebrała mi też Cueto za 4.7 mln ) a na koniec Hamed Diomande odszedł do Dynama za 6.5 mln . Niby fajnie kasa jest, ale praktycznie co rok lub nawet pół trzeba przebudowywać skład bo się jeszcze inni ciskają aby odejść.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2015 21:27    #5
A co ze starym mykiem w tego typu przypadkach? Ustawiasz takiego ananasa na sprzedaż z ofertą 0 (tu wstaw swoją walutę). Skoro jest taki dobry to pewnie pół europy się zleci na niego. Akceptujesz wszystko jak leci i tylko modlisz się, żeby wybrał inną ofertę niż tą, którą zarząd zaakceptował za Ciebie. Potem jak już jest gość ugadany z klubem, którego oferta wyniosła w/w zero, anulujesz cały transfer. I ot co, grajka masz cały czas u siebie, a potem mu wracasz statusami spowrotem, że nie jest na sprzedaż, ważny gość dla drużyny i cała reszta. Kiedyś każdy o tym wiedział, a teraz? Nie da się, czy jak? Bo w sumie dawno nie grałem, zwłaszcza w wersje 13' i 14' i niewiem czy to dalej przechodzi :D
Glory, Glory MAN UNITED !!

 PaN Reklama Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2015
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 20:23    #6
Oba, muszę sprawdzić tego myka
zwłaszcza że mam już następcę - kolejna maszyna do strzelania bramek
i to z wolnego transferu - Muhhamet Demir... i pewnie będzie podobna akcja pod koniec sezonu;)
A jeśli moge jeszcze kogoś wam polecić to... gruzin Levan Kenia dostępny z wolnego transa - Radovic przy nim to cienias,
a gość ma 24 lata:) - U mnie gracz Eksrtraklasy 2014/2015

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 21:39    #7
Obczaj sobie wobec tego piłkarza o personaliach Mahatma Otoo.

 PaN Reklama Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2015
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2015 22:21    #8
Mam go na short liście:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.