Taktyka 4-1-2-2-1 Jagiellonia Białystok

 patrykschab2 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2015
Skąd: Lipsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2015, 12:25    #1
Witam!
Chciałbym się zapytać czy taka taktyka z takim składem można wygrać lige?.Link do wyglądu i składu
http://lineupbuilder.com/?sk=68ty9

Transfery:
Luis Henriquez Lech-Jagiellonia.....Wolny Transfer........Kupiony z powodu częstych błedów Sylwestrzaka czy Strausa
Błażej Augustyn Górnik-Jagiellonia.....2.8mln zł.......Kupiony z powodu sprzedarzy Martina Barana
Mateusz Machaj Śląsk-Jagiellonia.....Wypożyczenie........Wypożyczony ponieważ Rafał Grzyb i P.Frankowski byli kontuzjowani na długo
Z Jagielloni
Jan Pawłowski Jagiellonia-Wisła Płock.....Wypożyczenie
Krzysztof Baran Jagiellonia-Chojniczanka.....Wypożyczenie
Martin Baran Jagiellonia -Trnava......425tyś zł
Michał Pawlik Jagiellonia-Pogoń Siedlce.....Wypożyczenie

II Skład:
http://lineupbuilder.com/?sk=68tx5
Transfery:
Przemysław Oziębała Górnik-Jagiellonia 55tyś zł...........Kupiony z powodów kontuzji
Tomasz Zahorski San Antonio-Jagiellonia 150tyś zł........Kupiony ze względu na świetne noty w San Antonio
Kamil Sylwestrzak Korona-Jagiellonia 75tyś zł.........Kupiony ze względu na kontuzje Strausa
Łukasz Mierzejewski Górnik Łęczna-Jagiellonia 50tyś zł.......Kupiony ze względu na kontuzje Wasiluka i Modelskiego


III Skład
http://lineupbuilder.com/?sk=68tx6
Wiele z nich to juniorzy newgeni a po zatym
Transfery:
Maciej Mielcarz --Jagiellonia Białystok.....Wolny Transfer......Kupiony po kłótni i wypożyczeniu K.Barana
Paweł Krauz Nielba Wągrowiec-Jagiellonia Białystok....51 tyś zł.........Kupiony jak przyszły wartościowy gracz pierwszego zespołu


Prosze o oceny

 Glokk Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2015 15:40    #2
Ocenić Ci nie ocenię, bo moim zdaniem niemądre pytanie zadałeś. :). Kto wie czy Twoi kluczowi zawodnicy nie będą kontuzjowani w trakcie sezonu i remis z takim zespołem jak Pogoń może być uznana za sukces. :). Mogę jedynie się podzielić swoją taktyką i składem, którym w pierwszym sezonie zająłem drugie miejsce, a w drugim sezonie zwyciężyłem ligę.


Sezon 1:
https://imagi(...)Iy52.png
Screen jest zrobiony zaraz przed rozpoczęciem sezonu, dlatego zaraz opiszę transfery zrobione w pierwszym sezonie (Jakub Wilk był kupiony dopiero w drugim, tak jak i Stanley Okoro został wypożyczony również w sezonie numer dwa).

Transfery
Ondrej Herc - Kupiłem, ponieważ nie miałem żadnego w miarę dobrego prawego obrońcy, który mógłby zastąpić Modelskiego. Miał być obiecującym juniorem, ale nie rozwinął się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Może dlatego, że nie był typowym rezerwowym.
Marco De Vito - Tutaj brakowało mi dobrego środkowego obrońcy, w składzie nie było dobrego obrońcy poza Pazdanem. Niby był Augustyniak, ale jakoś po prostu za nim nie przepadałem, aczkolwiek to nic osobistego. Co do De Vito, przydał mi się tylko na jeden sezon, później zastąpiłem go Danchem, ale to jeszcze opiszę.
Rubén Suárez - Kupiony jako zastępca dla Dzalamidze na pozycję ofensywnego środkowego pomocnika. W trakcie dwóch sezonów sam nie wiedziałem na kogo stawiać, raz on był w lepszej formie, raz Dzalamidze. Minus Suarez'a jest taki, że jest dość stary 35 lat, ale w rzutach wolnych nie miał sobie równych i bardzo często strzelał mi z nich gole.
Seweryn Gancarczyk - Również kupiony jako zamiennik Strausa. Nie jestem pewny czy jest wart sprowadzenia, ale ze swoim doświadczeniem czasami się przydał, zwłaszcza przeciwko zespołom mocniejszym Legia, Lech, Wisła itd.

Spostrzeżenia:
Mateusz Piątkowski - Świetny zawodnik, co roku rozgrywa zacięta walkę o króla strzelców. W pierwszym sezonie zajął drugie miejsce ex aequo z pierwzym z 17 golami.
Pavel Savitskiy - O nim mogę tylko wypowiadać się w samych superlatywach. Został zagranicznym zawodnikiem ekstraklasy. Niestety po sezonie za wysokie chciał wynagrodzenie i musiałem go pożegnać.
Maciej Gajos - Razem z Savitskiy'm i Piątkowskim tworzyli rażącą siłę ofensywną. Tych trzech zawodników zostało wybranych do nagrody najlepszego zawdonika roku Jagielloni Białystok, ale Gajos zajął drugie miejsce.
Inni zawodnicy, którzy w mojej opinii zasłużyli na pochwałę : Jonatan Straus, Filip Modelski, Przemysław Frankowski.



Bartłomiej Drągowski grał u mnie w pierwszej połowie sezonu, później zgłosił się po niego Zenit, a że sam zainteresowany poprosił mnie o pozwolenie przejścia do ich zespołu, tak więc go sprzedałem. Później bronił Jakub Słowik

 Glokk Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2015 15:41    #3
Sezon 2:
https://imagi(...)pJNJ.png

Transfery:
Jakub Wilk - Wiedziałem, że kimś będę musiał zastąpić Savitskiy'ego i padło na niego. Akurat było pół roku do końca jego kontraktu, więc przeszedł do mojego klubu za darmo. Tym razem on został zawodnikiem roku Jagielloni Białystok, ale już nie brylował na boisku jak Savitskiy.
Maciej Gajos - Zgłosił się po niego Metz, więc sprzedałem go. Jestem zwolennikiem sprzedawania zawodników za godziwe pieniądze i nie patrzę czy jest to kluczowy zawodnik czy nie.
Stanley Okoro - Cały czas ubiegałem się o Klub Patronacki i w końcu kiedy zarząd się zgodził klubem, który był moim patronem zostałą Almeria. Stamtąd Stanley Okoro został wypożyczony za darmo, wynagrodzenie opłacał jego klub macierzysty. Tym razem on został zagranicznym zawodnikiem Ekstraklasy.
Jacek Górlaski - Młody utalentowany zawodnik. Bardzo spodobał mi się we wcześniejszej wersji FM'a i postanowiłem go sprowadzić również tym razem.
Adam Danch - Tak samo jak zawodnik wyżej. Świetny był w FM14, więc sprowadziłem go w FM15. Nie jest już tak świetny, ale mimo wszystko jest kluczowym zawodnikiem mojego zespołu.
Michał Bartkowiak - Stanley Okoro był tylko na wypożyczeniu, więc musiałem sprowadzić kogoś kto zastąpiłby go w kolejnym sezonie. Padło na niego, bo jest młody i utalentowany.
Nico Pulzetti - Stale szukam zawodników do mojego zespołu, a że on był całkiem niezły i do tego bez klubu, tak więc znalazł zatrudnienie u mnie.
Maciej Sadlok - Potrzebowałem lepszego zawodnika, niż Gancarczyk. Szukałem nawet kogoś kto mógłby zastąpić Strausa, ale Jonatan w drugim sezonie świetnie się rozwinął.

Spostrzeżenia:
Mateusz Piątkowski - Kolejny świetny sezon. Drugie miejsce na liście strzelców z 17 trafieniami.
Jonatan Straus - Tak jak napisałem wcześniej, świetnie się rozwinął. Kluczowy zawodnik mojego zespołu.
Filip Modelski - Tak jak Straus, wystrzelił w górę i został definitywnie kluczowym zawodnikiem zespołu.
Przemysław Frankwoski - Tak samo się świetnie rozwija i w połowie trzeciego sezonu jest najlepszym zawodnikiem zespołu (biorąc pod uwagę gwiazdki).
Jakub Słowik - Uwielbiam tego bramkarza i spokojnie mogę powiedzieć, że zastępcy na tę pozycję nie szukam.

Tak jak napisałem na początku w tym sezonie zostaliśmy Mistrzami Ligi. Jak można zauważyć mam raczej młodziutki zespół, ale zarazem bardzo utalentowany. Polecam stawiać na zawodników, których masz już w klubie. Mi się za to odpłacili świetną grą!
Osobiście mogę również się pochwalić, że zostałem wybrany na Menadżera Roku. :).

Aktualny skład :
https://imagi(...)ClSn.png

Już nie mam ochoty się tak rozpisywać, możesz ze screena sobie zobaczyć jak wygląda mój zespół i przeprowadzone transfery. :)

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 01.03.2015 o godz. 15:54

 patrykschab2 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2015
Skąd: Lipsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2015 19:05    #4
Pragnę poinformować, że wygrałem ligę i superpuchar. :)

 husarP Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2014
Skąd: Wieśżehoho
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2015 20:51    #5
pierwszy sezon gry? jak tak to gratuluje wyniku tym skladem :)

 patrykschab2 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2015
Skąd: Lipsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2015 15:49    #6
Tak to pierwszy sezon.Sam się zdziwiłem, gdy pokonałem Wisłę Kraków 5-1

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.