Prawa telewizyjne w Liga BBVA

 kluchman Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015, 16:03    #1
Witam.

Mam pytanie jak w grze rozwiązana jest kwestia indywidualnych umów podpisywanych przez kluby z telewizją. Będąc bardziej precyzyjnym chodzi mi o renegocjację tych umów. Jak często do takiej renegocjacji dochodzi i czego można się spodziewać po takiej nowej umowie? Powiedzmy, że gramy ligowym średniakiem, który przed renegocjacją osiągnie reputację globalną i wygra ligę. Jeśli początkowa umowa przynosi takiemu klubowi około 20-30 mln € rocznie to jakie będą przychody z nowej umowy? Interesuje mnie szczególnie FM14, bo na razie gram jeszcze w tę wersję.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015 18:21    #2
W mojej opinii nie zależy to od podnoszącej się reputacji. Dostaniesz tyle samo. Real i Barca zgarnia ja najwięcej. Tak zauważyłem grając w Hiszpanii.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.01.2015 o godz. 18:21

 kluchman Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015 19:37    #3
To,że Real i Barca zgarniają najwięcej jest oczywiste. Są największe i mają najwięcej kibiców. Jednak kluby podpisują umowy indywidualnie a to znaczy, że ich reputacja teoretycznie powinna mieć duży wpływ na wysokość kontraktu z telewizją. Więc także inny klub o globalnej reputacji, zajmujący miejsca na szczycie tabeli, będący w stanie ograć Barcelonę i Madryt, regularnie grający w Lidze Mistrzów, mający za sobą kilka turnee w egzotycznych kierunkach, gdzie również znacząco zwiększył swoją popularność, powinien mieć dobrą pozycję negocjacyjną i powinien być w stanie uzyskać umowę na znacznie lepszych warunkach od tych, które miał na początku gry jako ligowy szarak. Dlatego ciekawi mnie jaka jest rzeczywistość FM-a w tej kwestii.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015 19:43    #4
[quote="kluchman"]To,że Real i Barca zgarniają najwięcej jest oczywiste. Są największe i mają najwięcej kibiców. Jednak kluby podpisują umowy indywidualnie a to znaczy, że ich reputacja teoretycznie powinna mieć duży wpływ na wysokość kontraktu z telewizją. Więc także inny klub o globalnej reputacji, zajmujący miejsca na szczycie tabeli, będący w stanie ograć Barcelonę i Madryt, regularnie grający w Lidze Mistrzów, mający za sobą kilka turnee w egzotycznych kierunkach, gdzie również znacząco zwiększył swoją popularność, powinien mieć dobrą pozycję negocjacyjną i powinien być w stanie uzyskać umowę na znacznie lepszych warunkach od tych, które miał na początku gry jako ligowy szarak. Dlatego ciekawi mnie jaka jest rzeczywistość FM-a w tej kwestii.[/quote]

Gram 14 sezon huracanem valencia, zdobyłem lm i parę mistrzostw ale za transmisję dostaje tyle samo co po awansie z niższej ligi. Wniosek z tego taki ze rzeczywistości w fm bynajmniej w tym względzie brak.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.01.2015 o godz. 19:43

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.