Wyszukiwanie zawodników

 lksz15 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Ożarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015, 14:24    #1
Witam,

Mam pytanie odnośnie wyszukiwania zawodników na liście transferowej. Czy da się wyszukać zawodników po sumie kilku umiejętności, albo sumie umiejętności całej kategorii(techniczne, psychiczne, fizyczne) tzn np chciałbym wyszukać zawodników u których suma umiejętności przyspieszenie i szybkości wynosi co najmniej 30, albo wyskok, gra głową i siła ma co najmniej 45, lub ogólnie umiejętności fizyczne ma na poziomie co najmniej np 120? Może są jakieś programy w których można tak wyszukać bo w samej grze i w genie nie znalazłem takiej opcji. Gram w FM 2015.

Pozdrawiam

 bobstone_7 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015 14:47    #2
A nie można po prostu sobie ustawić kilka atrybutów wyszukiwania, żeby ich suma wynosiła tą pożądaną liczbę ? Może i zajmuje to więcej czasu, ale jest znacznie bardziej szczegółowe niż tylko wklepanie jednej liczby

 lksz15 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Ożarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015 14:53    #3
Tak też można tylko, że tym sposobem mogę pominąć niektórych. Głównie chodzi mi o wyszukanie tych co łącznie mają najwięcej umiejętności fizycznych i później ich przeglądać i sprawdzić jacy dobrzy są w technicznych i psychicznych. Chociaż teraz dojrzałem opcję, że wybieram kilka umiejętności i mogę zaznaczyć, że np z 10 umiejętności 8 musi się zgadzać. Wyszukiwanie już jest bardziej precyzyjne.

 bobstone_7 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015 15:43    #4
Wg mnie to jest właśnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza część całej gry. Takie żmudne siedzenie i wyszukiwanie zawodników, dlatego uważam, że lepiej tego nie upraszczać, no ale wiadomo, każdy ma swoje preferencje.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2015 15:52    #5
[quote="bobstone_7"]Wg mnie to jest właśnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza część całej gry. Takie żmudne siedzenie i wyszukiwanie zawodników, dlatego uważam, że lepiej tego nie upraszczać, no ale wiadomo, każdy ma swoje preferencje.[/quote]

+1
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 lksz15 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Ożarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2015 12:23    #6
No właśnie każdy ma swoje preferencje, swoje cele itp. Aczkolwiek zgadzam się z Tobą, że to może być jedna z ciekawszych części gry. Ja natomiast chcę od razu w szybki sposób wyszukać najlepszych zawodników według moich wymagań. Dlaczego? Ponieważ nie jestem dobry w FM, a chciałbym taki być. Moim celem jest nauczyć się ustawić dobrą taktykę. Jak ściągnę sobie dobrą gotową taktykę to coś więcej wygram, ale rzadko kiedy osiągam wynik co najmniej taki jaki prognozują media. A jak gram w kolejnym sezonie tą samą taktyką to już jest całkiem porażka. Być może źle dobieram zawodników i nie skupiam się na tych umiejętnościach co powinienem. I teraz chciałem właśnie wyszukać najlepszych fizycznie zawodników i zobaczyć jak z takimi grajkami by to wyglądało. Znalazłem jeszcze jeden sposób na wyszukanie takich zawodników. Tzn. eksport z genie do excela i tam dodać kolumnę gdzie mi będzie sumować te dane i posortuję sobie odpowiednio. Natomiast pojawia się kolejny problem. Jak wyświetlę w genie kolumny z umiejętnościami fizycznymi i eksportuje dane to w pliku są wszystkie kolumny oprócz tych z umiejętnościami które wybrałem. Co zrobić w tym przypadku?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.