Brak piłkarzy do kupienia

 ZaKuMi Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2015, 10:43    Pytanie
Witam. Gram karierę Lechem, wszystko było dobrze do pewnego czasu. Mam rok 2019, początek lipca czyli okres transferowy ale gdy wchodzę w scouting nie mam żadnego zawodnika do kupienia ! Do tej pory były dobrze, mogłem edytować filtr, dodawać atrybuty itd. Jak mam to naprawić ? na dłuższą metę nie da się grać bo nie będę miał składu a jedyne skąd mogę kogoś kupić to jak mi scout wyszuka ale to o wiele za mało.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2015 11:51    #1
moze zaznaczyles cos nieodpowiedniego w filtrach? sprobuj je wyczyscic

 Kuba10 Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2015 13:02    #2
Prawdopodobnie Twój klub jest celem przejęcia, więc zarząd nałożył embargo.

 ZaKuMi Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2015 13:47    #3
Kuba10 miał rację. Zmienił się prezes i wszystko wróciło do normy

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.