Bogacze, sredniacy, lesserzy

 WodsonLDZ Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2014
Skąd: Lodz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2015, 22:56    #1
Witam,

Grajac w kolejne serie naszej kochanej gry zauwazam ze z rok na rok naszym "menadzerom" zaczyna brakowac jakich kolwiek ambicji i checi gry w FM`a... Przegladam fora i nie wierze w to co pisze... nie mowiac o tym ze kazdy odrazu patrzy na "mlode talenty" o ktorych swiat nie slyszal ale wazne ze wykresy ida i trzeba brac konczac na tym ze po coz zaczynac w 4 5 6 lidze skoro mozna wklaczyc Real, MU itd budzet 100mln i cieszyc sie gra grajac tak naprawde o nic...

Czekam na wasze spostrzerzenia...

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2015 08:48    #2
Ktoś woli grać w okręgówce, ktoś w Premiership...


Wszak to przeca gra. Kwestie "ambicji" zostawmy dla... ambitniejszych rzeczy w realnym życiu.

 WodsonLDZ Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2014
Skąd: Lodz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2015 19:36    #3
A nie sadzisz ze wieksza radosc sprawia mozliwosc wygrania LM dostanie posady w reprezentacji klubem badz klubami z nizszych lig... juz nie mowie o rozbudowach infrastruktury itd. Mocazem poprostu klepiesz sezon za sezonem kupujesz gwiazdy itp. moze czas sie przerzucic na PS4

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2015 21:28    #4
W temacie prezydentów...

[quote="WodsonLDZ"]A nie sadzisz[...][/quote]


Ty wolisz wygrać LM Piastem Gliwice, a ja wolę przywrócić świetność Liverpoolowi bijąc rekordy Paisleya. Każdy podchodzi do gry jak chce: dla Ciebie to może być przejaw braku ambicji, ale dla mnie to gra, więc gram tak, by gra sprawiała mi jakąś tam przyjemność, a tę odczuję, gdy np. zdobędę z LFC mistrzostwo Anglii w trzy sezony z rzędu co żadnemu Bossowu LFC w historii się nie udało (jak wiadomo LFC dzierży rekord - choć z trzema innymi klubami ;) - trzech zwycięstw z rzędu w Anglii). A gdy to się uda, to pomyślimy o łącznie 7 tytułach (stając się legendą w historii LFC), a potem o 14 bijąc MU i Fergusona - to mi sprawi wielką radość, nawet jeśli to tylko gra i raczej nierealna historia :)

 Sir Mih Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2015 22:55    #5
Łatwiej mi się grało Derby County (szybki awans do premiership i miejsce w pierwszej szóstce w pierwszym sezonie), niż Realem w kolejnej karierze (grając dla funu, coś jak tts0 rozpracowując rywali).

Gwiazdy w realu bywaja rozkapryszone, ciężej do nich dotrzeć przez rozmowy motywacyjne, co chwile ktoś chce zarabiać więcej itp. Co z tego, że jest seria meczów po 7-0, jak później przychodzi dołek, drużyna twierdzi że coś jest nie tak, rozmowy puszczają mimo uszu.
Zespół z zaplecza ligi angielskiej może i ustępuje im drastycznie pod względem umiejętności ale łatwiej go zmotywować, łatwiej wykrzesać z nich więcej niż potrafią.
FM zrobiony jest tak, że IMO łatwo piąć się w góre i jeszcze wyżej. Po paru sezonach moje Derby byłoby drugim Manchesterem czy Juventusem, tyle że bez bogatej historii.

A czy w prawdziwym życiu często oglądamy takie obrazki: mały klubik z zaplecza 1 ligi awansuje przebojem, później zajmuje wysokie miejsce w lidze, w następnym sezonie zdobywa mistrza, wygrywa LM i króluje w lidze przez długi czas? Bez pomocy petrodolarów?

Kilka karier wstecz, grałem Lechią Gdańsk, założenie było proste - gra tylko i wyłącznie polakami, wychowankami z naboru, ew przechwyconymi wcześnie od innych klubów, tak by mogli zdobyć status wychowanka. Wynik? Po 2 sezonie - regularna gra w LM i wygrany ćwierćfinał z Manchesterem United w dwumeczu 6:1 (4-1 na wyjeździe i 2-0 u siebie). WTF? Gdzie tu realizm - po tym meczu odszedłem od kariery.

Tak jak pisał mój poprzednik - każdy w tej grze szuka czegoś dla siebie. Ja chciałbym, żeby ewolucja klubów postępowała, owszem ale nie w tak zastraszającym tempie - jak wspomniane Derby albo Lechia... albo kariera Mahdiego United of Manchester.. taa, ide o zakład, że za 15 lat dalej będą tkwić, gdzieś tam, gdzie przeciętny kibic piłki nożnej nie zagląda. Albo Stoke, Paris FC wygrywający LM - ktoś uważa, że oni kiedykolwiek wygrają LM?

Także, czy gra się słabiakiem i po chwili gra hajpuje nam go do miana najlepszej drużyny europy w danym momencie, czy potęgą.. who cares, jak kto woli.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2015 23:27    #6
Ja sobie zarzuciłem ze chce zostać liderem w galerii sław i póki co zajmuję 8 pozycję z punktami 680 a do Fergusona który jest liderem brakuje mi 260 punktów.Każdy gra jak chce.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Bateboo Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2015 15:11    #7
Tak jak poprzednicy, każdy jest kowalem swojego losu i wybiera taką drogę na jaką ma ochotę w danym momencie. W tym momencie nabrała mnie "zajawka" na A.C. Milan, któremu chciałem przywrócić dawny blask i chwałę. Gram już 4 sezon, ekipę mam kosmiczną z Agüero, Hazard`em i Sterling`iem z przodu. Nie zapominam o wychowankach i o tzw. "melodii na przyszłość", którzy są ważną częścią zespołu.
Karierę wcześniej grałem Jagiellonią Białystok i ogromną radość dawało zakwalifikowanie się do fazy grupowej LM.
Nie można nikogo szufladkować, wmawiać, że idzie na łatwiznę po wybiera klub z renomą.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.