jaki komputer i czy zasilacz pozwoli pograć w fm14?15?

 joeybarton Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2015, 11:33    Pytanie
Witam,
Zepsuła mi się płyta główna,chcę kupić tani komp CO BYŚCIE POLECILI do 200zł ? MOJE TYPY :
- DELL optiplex 755 intel core 2 duo;procesor e 6550 4mb cache;2*2,33 ghz;4gb ram ddr2,grafika zintegrowana 128mb ale dam radeona 9550 256mb martwi mnie zasilacz 240w,czy on to pociągnie?
podobnie tu:
-HP dc 7800 dokładnie takie same parametry jak w dell.zasilacz też ok 250w.

czy intel dual core2 duo a intel dual core to duża różnica?mógłby mi ktoś wyjaśnić normalnie?
wcześniej miałem e 2200 procesor,intel dual core 2,2,4bg ram,zasilacz 400w, fm 14 śmigał :)))))))

no i kwestia zasilacza miałem 400w a tu tylko ok250w.dell i hp to deteskopy czyli mniejsze.nie wiem czy można przełożyć stary zasilacz.proszę o radę.

chcę kupić laptopa ale to za jakiś czas a na teraz szybki wybór.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.