Błąd z wczytywaniem i zapisem gry. Fm15

 Testodonosol Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.01.2015
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2015, 20:53    Pytanie
Witam, mam problem z fm15. Otóż mój save nie chce się wczytać, mało tego, inne save również nie chcą się wczytać. Ładuję się około 10% po czym ładowanie stoi w miejscu, bez żadnego erroru. Próbowałem stworzyć nową grę, jednak tutaj też mam problem ponieważ nie mogę zapisać nowego stanu gry.

Pierwszy sezon, oryginał, próbowałem odinstalowywać, sprawdzić spójność plików Steam, miejsce na dysku jest. Tak to wygląda http://steam(...)74649289 . Podczas zapisywania wyskakuje komunikat: nie można zapisać gry.

 autor_nieznany Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2015 19:12    #20
[quote="gucioprawda"]Jeśli dwie poprzednie rzeczy nie pomogły, to spróbuj jeszcze:
- zapisać plik z inną nazwą. Po czym stary uszkodzony plik usuwasz.
- przeinstalować FM-a.[/quote]

przy zapisie z inną nazwą też mi wywala crasch dumps, a przeinstalowanie nic nie dało. Poprzednie próby też zakończyły się niepowodzeniem

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2015 20:21    #21
Mnie się pomysły skończyły.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.