Czy laik może się nauczyć grać?

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 22:53    #11
Co ci śmierdzi?? W starszych FM-ach wystarczyło ustawić zwykłe 4-4-2 bez grzebania w poleceniach itp. Można było przez całą karierę z powodzeniem grać jedną taktyka, a skład zawsze wybierał mi asystent, piłkarze tak często nie strzelali fochów nawet jeśli nie grali. Nie było agentów, konferencji prasowych, przygotowań przedmeczowych, instrukcji dot. rywali, narzędzia analizy, poleceń było znacznie mniej, a i trening można było mieć ogólny. Niepotrzebna była żadna wielka filozofia, żeby osiągnąć sukces.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 23:09    #12
Moim zdaniem prócz tego, że doszło kilka pierdół, to nadal nie trzeba wielkiej filozofii...

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 23:22    #13
W starszych FM-ach nawet jeśli popełniałem te błędy to nigdy nie ponosiłem jakichś większych konsekwencji, bo zawsze problem po jakimś czasie znikał. Faktycznie może wcześniej trochę źle się wyraziłem, ale teraz uściślę.
Moje problemy zaczęły narastać od czasów FM-a 2012 i od tej edycji nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić, bo to wszystko, co wcześniej robiłem, przestało się sprawdzać. Ledwo przegrasz 3 mecze z rzędu i zarząd już grozi zwolnieniem, jak masz konflikt z jednym zawodnikiem to zaraz cała drużyna staje okoniem, nie można już grać jedną taktyką tylko trzeba jeszcze mieć rezerwowe i całe multum innych skomplikowanych opcji, które skutecznie utrudniają mi rozgrywkę.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 23:31    #14
Przestańcie mu odpowiadać na te jego durne posty, w których sam nie wie co chce, po jakimś czasie mu się znudzi. Pozdrawiam i gratuluję posiadania takich problemów
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Luk10 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2012
Skąd: Trzcianka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2015 02:10    #15
Nie przejmuj się tym. Graj dalej, zdobądź jakiś mały, drobny sukces. Na przykład nie przegranie dwóch meczów z rzędu, mniejsza ilość traconych bramek. Niech asystent poprowadzi zespół, jeśli wygrywa to graj w zbliżony sposób do niego. Transfery to najmniejszy problem. Niech scout wyszukuje zawodników, bo jest od tego. Ty decyduj czy przyjąć takiego zawodnika. Nie trać czasu na przeglądanie i porównywanie "milionów" statystyk zawodników z wyszukiwarki.

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2015 23:41    #16
Temat do zamknięcia.
w jaki sposób asystent może prowadzić zespół???

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.04.2015 o godz. 23:43

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.