FM 14 menadżer II zespołu - Barcelona

 seba1631 Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2015, 10:57    #1
Witam, prowadzę Barcelonę w FM 14, już drugi sezon. Niestety nie ciekawie stało się z Barceloną 'B' i niestety w poprzednim sezonie spadła z Ligi adelante, i trener Eusebio został zwolniony i tu zauważyłem pewien błąd. Nikt nie objął Barcelony B, ja nie mogę nikogo tam wsadzić z sztabu ponieważ Barcelona B jest traktowana w FM 14 jako klub patronacki dla mnie, więc co najwyżej mogę brać od nich zawodników i im dawać moich. Czy da się to jakoś załatwić? Fajnie by było jakby awansowali do Ligi Adelante z powrotem, ułatwia mi to rozwój juniorów. Gdyż mogą się ogrywać i nie muszę ich wypożyczać tylko mogę w każdej chwili mieć ich z powrotem.

Drugie pytanko, zostawiłem trening pierwszego zespołu dla asystenta, nie miałem żadnych uwag aż gdy Messi nie zaczął się skarżyć o słaba jakość treningu ofensywnego. Na początku to olałem, ale gdy Messiemu spadły atrybuty ofensywne to zacząłem sprawdzać. Okazało się, że asystent trenował głównie TAKTYKĘ! Trening ofensywny to przez cały sezon 0% ! Jak to możliwe? Teraz sam przejąłem trening, ale nie bardzo wiem jak go ustawiać. Co najlepiej trenować przez sezon? Na razie cały miesiąc trenowałem Ofensywę i wskoczyło na 6%.

 seba1631 Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2015 14:40    #2
Witam raz jeszcze, zakończył się drugi sezon. Bardzo się ucieszyłem jak zobaczyłem , że Barcelona 'B' uzyskała 2 miejsce w 2LB3 , myślę, znowu będą w adelante i będę mógł przenosić tam najzdolniejszych juniorów, żeby się ogrywali, ale długo się nie cieszyłem... Kiedy zobaczyłem, że z tej ligi awansuje tylko pierwszy zespół... Jeszcze bardziej się załamałem jak nagle moja Barcelona 'B' zaginęła w akcji! Tak dokładnie, nagle nie są przydzieleni do żadnej ligi... Czyli tak jakby spadli, a FM tej ligi nei obsługuje... Wkurzyło mnie to cholerstwo i chyba odejdę po sezonie do Angli tam są fajnie zrobione rezerwy, ale póki co mam pytanie. Czy mogę przenieść jakoś Barcelonę 'B' do ligi adelante albo chociaż 2 ligi hiszpańskiej? Zamienić zespół X z Barceloną 'B', za pomocą np. FMrate lub innego programu dostępnym na Steamie?

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2015 18:52    #3
nie idzie zamienić przez żaden program.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
13.01.2015 19:03    #4
Jedyne co mogę polecić w takiej sytuacji w trakcie gry to cofnięcie do jakiegoś savu przed końcem sezonu i robienie w FMRTE destroy team na każdego rywala Twoich rezerw. Ja tak robiłem jak bardzo zależało mi na ich awansie. Pare meczy w końcówce i baraże i awans na 100%.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
13.01.2015 20:36    #5
Co zabawne mam podobny problem.
Otóż zamierzam grać Valencia Mestalla (rezerwy Valencii grające w 3 lidze tj. trzeci szczebel rozgrywek krajowych) i zamierzam wywalczyć awans i zostać managerem pierwszego zespołu.
Niestety aby tak się stało muszą zwolnić obecnego trenera, itd. Da się to zrobić mając FMRTE, którego niestety nie mam,ale
pojawiają się inne kwestie, jak np. transfery.
Cały sezon manager pierwszego zespołu może mi sprzedawać moich np. ulubionych zawodników.
Może ich nie wystawiać. Może mi ich po prostu zepsuć.
Mam w głowie jedyne chyba rozwiązanie. Musze prowadzić dwoma managerami dwa zespoły. Po sezonie przejść na emeryturę tym z pierwszego zespołu i przejąć ich managerem z rezerw.
Ambitnie co?

 seba1631 Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2015 13:46    #6
To już chyba lepiej przejąć od razu Valencię (pierwszy zespół). No chyba, że zależy ci na wpisie w kartotece Valencia B mistrzostwo 3 liga i cię to spełni ;D

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.01.2015 13:58    #7
Dokładnie oto mi chodzi, zawsze z marszu obierałem pierwszą drużynę i szybko się spełniałem, a tu przyjde do klubu z jakimś tam już sukcesem :D

 seba1631 Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2015 16:04    #8
Hmm, a mam jeszcze pytanko. Ostatnio mój asystent uciekł na emeryturę, szczerze mówiąc mam dobry skład głównie oparty na młodych wychowankach. Gdy doszedłem do rejestracji składu okazało się, że braknie miejsca prawdopodobnie dla Xaviego. Zdecydowałem się z nim porozmawiać, zaleciłem mu żeby zajął się trenerką lub asystentowaniem, on potwierdził moją opinie i powiedział , że może zacząć nawet od teraz. Ucieszyłem się, bo ma już 35lat i chciałbym z niego zrezygnować, ale szkoda go wywalać z Barcelony po 17 latach. Od razu po rozmowie pokazały się w jego jego atrybuty trenerskie, nie są najlepsze, ale wiadomo to jego początek. Na asystenta starczy, więc zaproponowałem mu kontrakt. Jego agent z góry zaznaczył, że kontrakt jako Piłkarz, gdy chciałem negocjować Asystent to nie chciał o tym słyszeć, tak samo i trener. Asystent/Pilkarz też odrzucił. Poszedłem porozmawiać z Xavim, żeby wywalił agenta, zgodził się. Dużo to nie dało, bo Xavi także negocjuje tylko jako Piłkarz... W informacjach u Xaviego Preferowane stanowisko: Menadżer/Barcelona. Czyli nie da rady go wsadzić na asystenta? Polecicie coś? Mi się już opcje wyczerpały.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.01.2015 o godz. 16:05

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.