Ekstraklasa nie istnieje?

 wolfu Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Ziomolsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2015, 11:24    Pytanie
Witam, mam pewien spory problem. Gram Wisłą Kraków, pierwszy sezon skończyłem na 5 miejscu, aczkolwiek wygrałem Puchar Polski, przez co gram w europejskich pucharach. Niestety, następny sezon przywitał mnie dość dziwnym kalendarzem, co widać na obrazku niżej...



Jak sami widzicie, zaczynam już fazę grupową LE, a Ekstraklasa dalej się nie zaczęła! Zgłosiłem już skład, runda PP wylosowana, a ligi jak nie było tak nie ma...

 groshinho Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2015
Skąd: Puławy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2015 12:41    #1
Mam ten sam problem. Pierwszy sezon zakończony, mecz SP jest, el. LM są, PP jest, ale ligi jak nie było tak nie ma. Plusem jest to, że mam jeszcze save z samej końcówki poprzedniego sezonu, więc w razie czego może da się to jakoś uratować. Aczkolwiek, jak go wczytałem i przeleciałem do lipca 2015 "na urlopie", to nic to nie zmieniło.

Tobie udało się coś z tym zrobić? Ktoś z Was miał podobną sytuację i wie jak sobie z tym poradzić?

 groshinho Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2015
Skąd: Puławy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2015 18:34    #2
Problem poniekąd rozwiązany. Poskutkowało wyłączenie z lig aktywnych lig polskich: 1. 2. i 3. Oczywiście musiałem to zrobić przed dniem ogłoszenia nowego kalendarza rozgrywek. Przez jeden sezon pogram więc bez tych niższych lig, a po kolejnym spróbuję znowu je uruchomić i wtedy zobaczę, czy problem dalej będzie występował.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2015 08:07    #3
To problem z dodatkiem który stosujesz, można podpytać autorów czy wiedzą jak to ominąć.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.