Sejwy Sejwy Sejwy... cholera już mnie bierze !

 geforcPL Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015, 01:18    Pytanie
Witam, powie mi ktoś co jest z ta pojebaną grą ? kolejny sejw i kolejny uszkodzony i ZAPISANA GRA NIE MOZE ZOSTAĆ WCZYTANA. Normalnei gre wyłączam, tak jak zawsze, nic nie robię co mogło by wskazywać że to moja wina, co to ma kur... być ?? płace za grę a ona chodzi tak jak pirat ??

 kaliwaw Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015 10:04    #1
Wydaje mi się, że to nie tylko problem samej gry. Być może system przy zapisywaniu gry "coś" psuje.
Od edycji 2009 nie miałem problemu z zapisanymi grami. Natomiast zawsze mam w miarę "czysty" system.
Być może tutaj szukaj przyczyny. Gra z problemami systemowymi może nie być w stanie prawidłowo zapisać stanu gry.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015 12:08    #2
szkoda, że tylko w fm tak się dzieje :D

 kaliwaw Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015 12:39    #3
W takim razie masz racje i coś nie gra akurat w FM na Twoim sprzęcie. Specjalistą nie jestem więc już się nie wymądrzam ;)
I chyba tylko wielmożne SI mogłoby pomóc, ale i to nie jest pewne :)

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015 12:45    #4
Zwykle błąd zapisuje powstaje wtedy, gdy coś się dzieje z kompem podczas zapisu, np. jak się wyłączy, albo będzie chwilowy brak dostępu do programu. W takiej sytuacji zawsze mi pomaga sprawdzenie spójności plików i jeśli masz zakupionego FM-a, to dziwię się, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś. Może problem da się w ten sposób naprawić.

 geforcPL Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2015 01:42    #5
Była sprawdzana spójność, pobierałem od nowa grę, system mam nowy, z jedną jedyną grą tak się dzieje.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.